God of War стане доступним для гри на персональних комп'ютерах

God of War. Фото: Sony Santa Monica Studio - фото 1
God of War. Фото: Sony Santa Monica Studio

14 січня культова гра God of War від Sony вийде на ПК. Геймери вже можуть оформити передзамовлення.

God of War стане доступним для гри на ще одній платформі. 14 січня наступного року гра вийде на стаціонарних комп'ютерах.

“Ми раді повідомити, що God of War (2018) вийде на ПК 14 січня 2022 року!”, – повідомила старша менеджерка по спільноті Sony Santa Monica Studio Грейс Орладі.

За словами компанії, станом на серпень 2021 року було продано 19,5 мільйонів копій гри God of War на PlayStation 4. Довгий час гра була ексклюзивною для користувачів консолей Sony PlayStation, проте з 14 січня отримати досвід гри зможуть і власники ПК.

Основною метою розробників, було виділити винятковий вміст, створений командою, та використати потужне обладнання, яке пропонує платформа для створення унікальної, захоплюючої та високопродуктивної версії гри.

З виходом гри, геймерам обіцяють великий спектр можливостей, загалом це покращена графіка, зображення картинки в 4K-форматі, управління частотою кадрів і тонкіші налаштування графіки, включаючи зображення тіней вищої якості. Грати можна буде як на геймпаді, так і за допомогою клавіатури та мишки.

Крім God of War, пк-геймери у найближчий час зможуть придбати такі культові ексклюзиви, як Horizon Zero Dawn і Uncharted 4.

Гра вже доступна у магазинах для попереднього замовлення, проте системних вимог поки що немає. Про них розробники обіцяють розповісти ближче до дати виходу.

Також, у 2022 році на PlayStation 5 з’явиться продовження серії – God of War: Ragnarok.

Реклама

Реклама