Генпрокурор України пообіцяла розсекретити матеріали справи про Іловайську трагедію

Фото: Офіс Генерального Прокурора - фото 1
Фото: Офіс Генерального Прокурора

Матеріали справи про Іловайську трагедію розсекретять уже найближчим часом.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з рідними загиблих, полонених і безвісти зниклих українських військовослужбовців під час Іловайських подій у серпні 2014 року. Про це повідомляює пресслужба відомства.

«Наближаються 7 роковини Іловайської трагедії. Рідні загиблих, полонених та зниклих безвісти військовослужбовців усі ці роки чекають справедливості», — зазначила Ірина Венедіктова.

Розслідування Іловайських подій триває у двох напрямках: організація вторгнення з боку РФ та віроломне вбивство українських військових, а також перевірка обставин можливого недбалого ставлення до військової служби осіб з числа керівництва антитерористичною операцією.

«Прийнято рішення про необхідність розсекречення матеріалів кримінального провадження щодо організації та проведення бойових дій в районі міста Іловайська. Службою безпеки України вже скеровано відповідні клопотання про розсекречення документів до Генерального штабу ЗС України та інших органів для прийняття відповідних рішень. Суспільство має знати правду», — заявила Ірина Венедіктова.

Реклама

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині відбудеться забіг на честь загиблих військових.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.
Джерело: Офіс Генерального Прокурора

Реклама