Газовики області просять споживачів вчасно сплачувати рахунки за доставку

17.06.2020, 13:15
Газовики області просять споживачів вчасно сплачувати рахунки за доставку - фото 1

Станом на 1 червня сплатили послугу 83% жителів Дніпра та Дніпровського району.

А середній рівень розрахунків у регіоні сягає рівня 77 відсотків.

«Акціонерне товариство “Дніпрогаз” висловлює подяку тим клієнтам, які здійснюють оплату за надані послуги в установлені законодавством терміни. Хотілося б зауважити, що урядом у період загальнодержавного карантину не ухвалювалося рішення про скасування оплати за комунальні послуги. Тому ми просимо наших клієнтів по можливості проводити оплату за доставку газу вчасно», — каже начальник управління зовнішніх комунікацій АТ “Дніпрогаз” Микита Лучкін.


На карантині жителі більше користуються газом, тому аварійники працюють у надзвичайному режимі: ліквідовують витоки палива і виконують капітальні ремонти. На все це потрібні кошти, — кажуть у компанії.

«Близько 102 тисяч споживачів узагалі ні разу не заплатили за доставку газу. В період карантину наша компанія не нараховує пені або штрафних санкцій за прострочення платежу, не здійснює відключення споживачів від газорозподільної системи», — розповідає старший менеджер із продажів АТ “Дніпропетровськгаз” Сергій Колесник.


Але після карантину, — пояснюють газовики, — за борги паливо можуть відключити. Тож нагадують: рахунки за доставку газу бажано сплачувати до 20 числа кожного місяця. Це можна зробити дистанційно, наприклад, за допомогою експрес-реєстрації на сайті 104.ua. Про це каже і Сергій Колесник. Для реєстрації на сайті можна звернутись до контакт-центру “Дніпрогазу” або “Дніпропетровськгазу” (067 626 31 04 або 067 009 01 04) і повідомити оператору номер свого особового рахунку. На телефон споживача прийде SMS-повідомлення з логіном і паролем для входу на сайт.
Крім особистого кабінету, за доставку газу можна сплатити у мобільних додатках “104 Mobile” та “104 Mobile Lite”, або за допомогою чат-ботів “7104ua” у Viber і Telegram.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: