Газопостачання "під ключ": "Дніпропетровськгаз" розподіляє газ і приєднує нові об’єкти

03 березня, 19:03
Актуально
Газопостачання "під ключ": "Дніпропетровськгаз" розподіляє газ і приєднує нові об’єкти - фото 1

Газопостачання "під ключ". І не тільки для великих компаній, а й для приватних споживачів. "Дніпропетровськгаз" не лише надає послуги з розподілу газу, а й приєднує нові об'єкти до мережі.

Як приклад — павлоградська лікарня для ковідних хворих. Там повністю модернізували систему газопостачання. Тепер медзаклад обслуговує сучасна котельня, якою керують дистанційно.

«Самі роботи виконані швидко та якісно. Питань тут немає. Протягом місяця все було змонтовано та введено в експлуатацію», — говорить головний інженер КП "Павлоградтрансенерго" Максим Кочнєв.

Газорозподільне обладнання і вузол обліку, який встановили, працюватимуть стабільно та безперебійно, — запевняють фахівці.

«Тут виконані будівельні роботи з приєднання модульної котельні до системи газопостачання. Цього разу нові системи газові, які ми підключили, — нову модульну котельню. Вони, звісно, більш сучасні, щойно створені, тут немає витоку або старих трубопроводів. Усе нове, заводське, покращене. Звичайно, працюватиме система більш стабільно», — говорить майстер відділу капітального будівництва павлоградського відділення АТ "Дніпропетровськгаз" Андрій Муха.

"Дніпропетровськгаз” підключає до системи газопостачання не лише комунальні об’єкти, а й побутових споживачів. Для цього достатньо тільки звернутися до підприємства. Від проєктування до вибору газового обладнання — з усім допоможе компанія.

«Необхідне бажання, а наші фахівці — це висококваліфікований персонал, який надасть максимальну технічну підтримку як у виборі газового обладнання, його розташування, підборі потужності з урахуванням усіх умов замовника — ми зможемо надати цю послугу "під ключ"», — говорить начальник відділу інженерінгу АТ "Дніпропетровськгаз" Євген Тихонов.

Послуга газопостачання "під ключ" — це щоденна робота "Дніпропетровськгазу". Фахівці компанії мають багаторічний досвід у виконанні газонебезпечних робіт, використовують сучасне обладнання та гарантують високу якість і безпеку споживачів.

Поділитися: