Франція посилила правила в’їзду для українських туристів

Франція посилила правила в’їзду для українських туристів - фото 1

З 11 жовтня перетинати кордон Франції дозволено тільки для вакцинованих українців.

Сьогодні, 11 жовтня, Франція посилює правила в’їзду для громадян України. Відтепер кордон країни дозволяється перетинати тільки тим туристам, що закінчили весь курс вакцинації. Про це стало відомо від Держприкордонслужби.

Щеплення має бути зроблено препаратом, який схвалено у Франції. Такими вакцинами є:

  • - Johnson&Johnson;
  • - AstraZeneca;
  • - Moderna;
  • - Pfizer;
  • - R-Pharm.


Також потрібно, щоб від моменту отримання останньої дози минуло 7 днів. Johnson&Johnson — виключення: з моменту останнього щеплення повинно пройти 28 днів.

Реклама

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Велика Британія відкрила кордони для вакцинованих українців. З 11 жовтня українці із сертифікатом щеплення проти COVID-19 зможуть без карантинних обмежень відвідувати Велику Британію.

Також ми писали про те, що ще одна країна визнала COVID-сертифікати України. Для українців відкрилась можливість відвідати ще одну країну за наявності відповідного документу. Цією країною стала Північна Македонія.

Крім цього, "жовті" COVID-сертифікати стали доступні у додатку "Дія" для Android. З 7 жовтня для користувачів Android у застосунку "Дія" став доступним "жовтий" COVID-сертифікат, який можна отримати після щеплення першою дозою вакцини. У міністерстві зазначили, що отримати COVID-сертифікат можна в день вакцинації, одразу після внесення інформації про першу дозу вакцини. Документ у додатку буде доступним для українців протягом 120 днів з моменту реєстрації.

Реклама