"Форсаж 9", "Поганці", "Ангел помсти": кінопрем'єри червня-2021

"Форсаж 9", "Поганці", "Ангел помсти": кінопрем'єри червня-2021 - фото 1

Початок літа в Україні виявився багатим на цікаві кінопрем'єри. Знайдеться, що подивитися, і для дітей, і для дорослих. Нові картини стануть ще більш видовищними під час перегляду їх у кінотеатрах.

"Спіріт: дикий мустанг"

Прем'єра в Україні: 2 червня

У мультфільмі розповідається про дівчинку Лакі, яка знаходить споріднену душу в коні з важким характером на ім'я Спіріт.


"Янгол помсти"

Прем'єра в Україні: 3 червня

У новому бойовику мова йде про Вікторію, яка захотіла покінчити зі своїм темним минулим. Однак місцевий коп викрав її дочку, і тепер жінці потрібно врятувати свою дитину будь-якою ціною.


"Кролик Петрик: втеча до міста"

Прем'єра в Україні: 3 червня

Комедійний анімаційний фільм, який підійде для сімейного перегляду з дітьми. Головні герої кінокартини – родина кролів, яка постійно потрапляє в безглузді і смішні ситуації, які часто перетворюються в мінікатастрофи.


"Закляття 3: за велінням диявола"

Прем'єра в Україні: 3 червня

Група дослідників паранормальних явищ розслідує вбивство. Обвинувачений стверджує, що він убив людину не по своїй волі – ним керував диявол.


"На висотах Нью-Йорка"

Прем'єра в Україні: 10 червня

Мюзикл від студії Warner Bros. Події розгортаються на півночі Манхеттена. Неквапливе життя героїв розбурхує звістка: хтось із них виграв велику суму в лотерею.


"Форсаж 9: Нестримна сага"

Прем'єра в Україні: 17 червня

В улюбленому бойовику мирне життя Домініка Торетто перерветься сутичкою з його братом-суперником Якобом.


"Поганці"

Прем'єра в Україні: 17 червня

Блискучий міжнародний злодій Річард Пейс приєднується до банди "Робін Гудів", щоб скоїти крадіжку століття. Угруповання хоче вкрасти мільйони золотих злитків, які зберігаються у в'язниці шахрая Шульца.


"Хижаки"

Прем'єра в Україні: 17 червня

Під час подорожі Африкою сім'я їде на сафарі. Внаслідок нападу диких тварин американці залишаються без транспорту і засобів зв'язку, вразливі для хижаків, якими кишить пустеля.