Фонд Ріната Ахметова закупив ще 20 тисяч тестів на коронавірус

05.05.2020, 09:29
Фонд Ріната Ахметова закупив ще 20 тисяч тестів на коронавірус - фото 1

Для перевірки лікарів швидкої допомоги.

«Саме бригади невідкладної допомоги першими виїжджають до пацієнтів із підозрою на коронавірус. Вони знаходяться у групі високого ризику і захистити їх — одне з пріоритетних завдань. Тести будуть розподілені між обласними центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Вінниці, Львові та Житомирі. Загальна кількість медиків, які там працюють, близько 10 тисяч осіб», — сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.


В межах проєкту "200 швидких для України" Фонд уже передав державним медичним установам 200 спецавтомобілів, укомплектованих найкращим обладнанням і здатних долати бездоріжжя. Вперше за 28 років незалежності країни Рінат Ахметов — єдиний благодійник, який передав лікарям таку кількість суперсучасних машин швидкої допомоги. Медики отримали 114 "реанімацій на колесах", 64 позашляховики і 22 неонатальних автомобілі, обладнаних апаратами ШВЛ італійського виробництва. Сьогодні багато з цих швидких задіяні в боротьбі з епідемією по всій країні. Фонд постійно підтримує контакти з медиками, які працюють на цих автомобілях, і піклується про їхню безпеку в умовах епідемії. Також Фонд Ріната Ахметова приділяє увагу придбанню засобів індивідуального захисту для українських медиків. Уже закуплений і переданий МОЗ України унікальний ізолюючий мобільний бокс для транспортування інфекційних хворих, захисний біологічний і протихімічний костюм, захисні одноразові комбінезони, багатошарові респіратори, захисні маски та окуляри. Раніше також Фонд закупив і передав до опорних державних лікарень 300 тисяч тестів для виявлення коронавірусу. Вони вже надійшли в регіони.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Фонд Ріната Ахметова
Поділитися: