Фонд Ріната Ахметова закликає всіх українців приєднатися до флешмобу

20.06.2020, 16:09
Фонд Ріната Ахметова закликає всіх українців приєднатися до флешмобу - фото 1

Напередодні Дня медичного працівника України, який відзначатиметься 21 червня, Фонд Ріната Ахметова за підтримки телеканалу «Україна» і ФК «Шахтар» запустив акцію особистої подяки лікарю або лікарям будь-якої спеціальності.

Флешмоб стане продовженням спецпроекту #Дякуємомедикам, який Фонд з каналом "Україна" проводили в травні. Тоді були зібрані, показані і опубліковані професійні історії лікарів і медсестер, задіяних в боротьбі з коронавірусів.
Нова акція торкнеться всіх медиків без винятку. Адже у кожної людини в житті є лікар, який став особистим янголем-охоронцем або врятував когось із близьких.

Фонд Ріната Ахметова закликає записати відео з подякою конкретному лікарю за допомогу чи порятунок, назвавши його ім'я і місце роботи та розмістивши в соцмережах з хештегом #Дякуємомедикам. Першими до флешмобу приєднаються амбасадори Фонду, ведучі телеканалу «Україна» і просто відомі всій країні люди - Олег Панюта, Ігор Пупков, Марина Кухар і Анна Панова. На старті акції телеканал «Україна» зніме і почне показувати в ефірі ролики, в яких зірки закликатимуть усіх дякувати лікарів. Також на підтримку флешмобу 20 червня ФК «Шахтар» перед матчем з ФК «Олександрія» вийде на розминку в футболках з написом «Дякуємомедикам».

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: