Фонд Ріната Ахметова влаштував конкурс дитячих малюнків «Намалюй супергероя»

21 січня, 18:44
Фонд Ріната Ахметова влаштував конкурс дитячих малюнків «Намалюй супергероя» - фото 1

Із однією з учасниць поспілкувались кореспонденти.

7-річна Вероніка мріє стати художницею, як її мама.

“Взагалі вона малює, напевно, з трьох років. Як тільки до пензликів дотяглася, до олівців. У мами завжди є фарби вдома. Частенько її застукую за тим, що вона щось там малює. Або коли я малюю - вона там підглядає”, – розповіла мама Вероніки Анастасія Веткіна.
У доробку дівчинки вже десятки яскравих робіт. І кожна з них – це окремий, покроковий процес створення. Юна художниця чи не у кожному малюнку відтворює яскраву веселку.

“Дуже часто дивиться різні техніки самостійно. Потім у неї з'являється якась ідея, біжить і бігом-бігом щось малює. Потім кухню миємо, ну нічого”, - продовжила Анастасія Веткіна.


Вміння красиво малювати є найзаповітнішою мрією для дівчинки. Супергероя, який має таку надздібність, навіть відтворила на папері. Героя свого малюнку - Тілістрона - Вероніка вважає борцем за справедливість та яскраві емоції. Вона створила його разом з мамою.

“Я робила, виходить, обведення. Маленька дитина, їй обведення важко дуже зробити. А Нікусік вже прикрашав. Придумував, яке око буде, якого кольору”, - сказала Анастасія Веткіна.


Роботу вирішили надіслати на конкурс «Намалюй супергероя», який організував Фонд Ріната Ахметова. Творіння маленької фантазерки опинилося серед найкращих. Першою про перемогу дізналась Анастасія.

“Прочитала це у Інстаграмі о 12 годині ночі. І діти кричали: мам, ти зійшла з розуму. Тому що було дуже багато радості, позитиву”, - згадує Анастасія Веткіна.

Організатори конкурсу впевнені, що суперздібність є у кожної дитини.

«‎Для Фонду Ріната Ахметова турбота про дітей та увага до них - найважливіша частина роботи. Ми запитали дітей, яким вони бачать добро. Так з’явився конкурс "Намалюй свого супергероя". За короткий термін на адресу Фонду прийшли десятки робіт з різних куточків України», – заявила директорка департаменту комунікацій Фонду Ріната Ахметова Юлія Єршова.


За свою креативність та фантазію Вероніка отримала подарунок.

“Спасибі Рінату Ахметову за такий прекрасний конкурс, який дарує можливості для дітей та подарунки”, - підсумувала Анастасія Веткіна.
Поділитися: