Фонд Ріната Ахметова вітає українських медиків зі святом

20.06.2020, 17:11
Фонд Ріната Ахметова вітає українських медиків зі святом - фото 1

І дарує подарунки.

Фонд Ріната Ахметова вітає українських лікарів з наступаючим професійним святом, яке відзначається 21 червня. Медики, що працюють з хворими SARS-CoV-2/COVID-19 в відділеннях інтенсивної терапії опорних лікарень, куди доставлялися апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова, отримують в подарунок комплекти спецодягу, зшитого за спецзамовленням, і рюкзаки. А колективам станцій швидкої допомоги, яким раніше Фонд передав спецавтомобілі в рамках проекту «200 швидких для України», вручать кавомашини.

Вчора подарунки від Фонду вже отримали медики багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування міста Бахмут.

"Четвертий місяць ви сміливо протистоїте смертельній загрозі - новому вірусу, який захопив всю планету. І четвертий місяць Фонд Ріната Ахметова допомагає вам і тисячам вашим колег по всій країні в цій боротьбі. Це системна допомога державним медичним установам: 200 сучасних апаратів ШВЛ, обладнання для лабораторій, 320 тисяч експрес-тестів, близько 200 тисяч одиниць спецзахисту для медиків, онлайн-навчання для фахівців, що працюють з апаратами ШВЛ, і багато іншого. А сьогодні ми привезли вам подарунки ", – сказав представник Фонду Ріната Ахметова в Донецькому обласному штабі по боротьбі з коронавірусом Михайло Катеринчак.


Головний лікар Світлана Мельникова зазначила, що для медиків в цей непростий час увага є особливо важливою.

"Та робота, яку робить Фонд Ріната Ахметова, - це величезний внесок. Зовсім недавно ми отримали нові апарати ШВЛ, а наші лікарі пройшли навчання. Дякую Рінату Ахметову за підтримку медиків і бажаю йому міцного здоров'я", – сказала Світлана Мельникова.


Естафету привітань в цей день прийняла станція екстреної медичної допомоги в Броварах. Щоб ранок кожного робочого дня був свіжим і бадьорим, місцевим медикам подарували від Фонду кавомашину.

"Спасибо большое Фонду та особисто Рінату Ахметову за те, що допомагаєте і дбаєте про нас", – подякував начальник СЕМД Георгій Зубковський.


Лікар також додав, що отриманий в рамках проекту Фонду «200 швидких для України» сучасний автомобіль швидкої допомоги зараз особливо необхідний:

- Це одна з найновіших машин на нашій станції, і зараз вона використовується в боротьбі з коронавірусом. Вона виділена спеціально для тих пацієнтів, що заразилися.


Представник Фонду Ріната Ахметова Катерина Свириденко зазначила, що допомога країні у протистоянні епідемії здійснюється в рамках масштабного проекту «Боротьба з COVID-19 в Україні». Він є частиною програми «Рінат Ахметов - Порятунок життів».

"Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, в рамках цієї програми був реалізований проект «200 швидких для України». Тоді за рекордно короткі півроку державні медустанови в усіх регіонах отримали 200 спецавтомобілів з найсучаснішим обладнанням. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності нашої країни. Сьогодні багато хто з цих швидких задіяні в боротьбі з епідемією у всіх областях", – додала Катерина Свириденко.


Ще однією приємною подією в завершення цього дня стала зустріч в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Краматорськ. Фонд Ріната Ахметова подякував медикам за самовіддану працю і також вручив подарунок з нагоди професійного свята. Заступник директора центру Дмитро Буренков, приймаючи кавомашину, згадав добрими словами про передані раніше області шість машин швидкої допомоги від Фонду Ріната Ахметова.

"Ці машини відповідають міжнародним і національним стандартам. Вони обладнані найсучаснішим, високотехнологічним обладнанням, одна з шести машин - неонатальна. Цей автомобіль - чудо техніки. У нас з Фондом склалися добрі, дружні взаємини. Ми вдячні за надану благодійну допомогу. Сподіваємося, що і надалі наша співпраця буде плідною", - сказав Дмитро Буренков.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: