Фонд Ріната Ахметова проведе онлайн-конференцію для медиків

19 травня, 14:12
Фонд Ріната Ахметова проведе онлайн-конференцію для медиків - фото 1

Які працюють з апаратами ШВЛ.

Захід розпочнеться о 17:00 21 травня 2020 року. Фонд організовує його спільно з Міністерством охорони здоров'я та Асоціацією анестезіологів України. Протягом трьох годин провідні експерти МОЗ поділяться з лікарями-анестезіологами і персоналом відділень інтенсивної терапії регіональних опорних державних лікарень передовим світовим досвідом лікування COVID-19 і нюансами роботи з останніми моделями апаратів штучної вентиляції легенів, що надійшли в державні клініки. Передбачена сесія відповідей на питання слухачів.

Спікерами заявлені професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ ім. О. О. Богомольця, доктор медичних наук і президент Асоціації анестезіологів України Сергій Олександрович Дубров; перший проректор НМУ ім. О. О. Богомольця, доктор медичних наук і професор Юрій Леонідович Кучин; дитячий лікар-анестезіолог другої категорії Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Андрій Дмитрович Висоцький і лікар-інфекціоніст О. Голубовська.

Онлайн-конференція стане продовженням освітнього проєкту Фонду Ріната Ахметова для медиків, які працюють з апаратами штучного дихання. Раніше Фонд у партнерстві з МОЗ, Асоціацією анестезіологів і Міністерством цифрової трансформації України випустив онлайн-серіал для медиків і пацієнтів "Як працюють апарати ШВЛ", який у доступній формі розповів, як працюють апарати штучної вентиляції легень, і отримав позитивні відгуки.

Онлайн-конференція буде доступна пацієнтам і всім, хто цікавиться темою роботи апаратів ШВЛ. Поставити запитання можна буде кожному спікерові після його виступу. Для цього буде передбачений спеціальний чат.

Зареєструватися можна за цим посиланням. Після реєстрації кожен учасник отримає посилання, за якому буде проходити трансляція.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: