Фонд Ріната Ахметова продовжує збір історій та свідчень мирних жителів Донбасу

У Фонді переконані, що всі вони повинні бути розказані.
Для цього Фонд створив онлайн-музей "Голоси Мирних" і поставив собі завдання — зібрати 100 тисяч свідчень людей. Це буде найбільше в Україні зібрання історій мирних людей Донбасу.
Перша тисяча історій вже зібрана. Одна з них розказана Тетяною Гололобовою, медиком із Красногорівки. Вона згадала, що було найважчим випробуванням, чому за останні роки її цінності кардинально змінилися і хто допоміг їй та мільйонам інших мирних жителів вижити.
Наприкінці червня 2014 року в Красногорівці йшли запеклі бої. Тетяна Гололобова, лікарка і молода мама, міцно стискала в обіймах свою дворічну дочку. Хтось порадив не ночувати в будинку, сховатися в підвалі. І це врятувало життя Тетяні і її дитині.
Вона каже, що їхала ненадовго. Думала: доїде з донькою до Маріуполя, скупається в теплому морі, а через кілька днів усе закінчиться, і вони повернуться додому. Але їхній будинок у Красногорівці тепер зруйнований, і повертатися просто нікуди.
В Маріуполі у Тетяни не було ні друзів, ні родичів. Вона зізнається, що перший рік на новому місці було дуже важко:
Сьогодні Тетяна працює медиком у Маріуполі. Вона знову опинилася на передовій. Цього разу — боротьби з коронавірусом. Нещодавно жінка знову зустрілася зі співробітниками Фонду Ріната Ахметова. Це було в лікарні, куди Фонд привіз тести та медичне обладнання.


Якщо Вам є, що розповісти, то поділіться своєю історією. Перейдіть за посиланням і розкажіть, як для вас розпочалася війна і що вона змінила.



