Фонд Ріната Ахметова привітав з Новим роком багатодітну сім’ю з Києва

Фонд Ріната Ахметова привітав з Новим роком багатодітну сім’ю з Києва - фото 1

Юлія Краснокутська та Володимир Криворучко взяли на виховання одразу сімох дітей з інтернату.

10-річна Оля тренується писати привітання для новорічної листівки. Вона старанно виводить кожну літеру слова “мама”, адже за останній рік воно наповнилося для дівчинки особливим сенсом.

“У них був твір. І Оля написала: для мене найкраще те, що зранку мене будить мама, а не вихователька. Вчителька аж плакала. Читала діткам цей твір і батькам на батьківських зборах”, - згадує вихователька дитячого будинку сімейного типу Юлія Краснокутська.


РекламаРік тому Олю та її шістьох братиків і сестричок забрало з інтернату подружжя Юлії та Володимира. За плечима дітей чотири роки життя у притулку. Тож рядки шкільного твору Юлія вважає своєю маленькою перемогою та винагородою за рік завзятої праці.

“Через рік для них вже слово "мама" має зовсім друге значення”, - продовжує Юлія Краснокутська.


Життя у новій родині розпочалося для малечі з тривалого лікування.

“Буквально п’ять місяців - вони з лікарні прийшли, неділю-дві вдома і знову у лікарню”, – каже Юлія Краснокутська.


Нині Юлія з Володимиром виховують десятьох дітей. Допомогти малечі звикнути до життя у новій родині вдалося завдяки тренінгам від Фонду Ріната Ахметова. Такі зустрічі подружжя відвідувало протягом кількох років.

“Дніпропетровська область - це був пілотний проєкт по розформуванню інтернатів. І Рінат Ахметов нам таку допомогу надавав. Ми з усієї області з’їжджалися батьки, ділилися досвідом. Ми не лишалися з цим питанням наодинці”, – сказала Юлія Краснокутська.


Дарувати тепло і турботу малечі, яка живе в інтернатах та дитячих будинках сімейного типу – така філософія Ріната Ахметова. Напередодні Нового року подарунки та віру в диво і добро отримують десятки тисяч хлопчиків та дівчаток. У двадцяту річницю новорічної акції “Рінат Ахметов – Дітям” гостей від Фонду зустрічають і діти у родині Юлії та Володимира.

“Представники Фонду вітають хлопчиків і дівчаток по всій країні. Вони дарують не лише подарунки. Також намагаються поділитися тією частинкою сердечного тепла і подарувати дітям віру в дива, які відбуваються під Новий рік. Загалом, за останні шість років учасниками акції стали близько 700 тисяч дітей”, - заявила директорка департаменту комунікацій Фонду Ріната Ахметова Юлія Єршова.


Цьогоріч Фонд Ріната Ахметова привітає з новорічними святами понад сто тисяч дітей.

Реклама