Фонд Ріната Ахметова передав сучасний апарат ШВЛ лікарні ім. Горбачевського в Херсоні

Фонд Ріната Ахметова передав сучасний апарат ШВЛ лікарні ім. Горбачевського в Херсоні - фото 1

Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Горбачевського отримала висококласний апарат штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова.

«Ще в лютому Рінат Ахметов виділив 300 мільйонів гривень на допомогу країні в боротьбі з COVID-19. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину. Для ефективної роботи Фондом було створено проєкт "Боротьба з COVID-19 в Україні", який не має аналогів у країні. Це найбільша, системна і масштабна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам у боротьбі з коронавірусом. Ключовим елементом в рамках проєкту стала закупівля для державних лікарень понад 200 суперсучасних апаратів ШВЛ. Саме апаратів ШВЛ українська медицина потребувала найбільше. Незважаючи на дефіцит високотехнологічного медичного обладнання в світі, Фонд Ріната Ахметова зумів закупити і привезти його в Україну», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

За її словами, понад 180 висококласних апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова вже надійшли в опорні державні лікарні в регіонах країни.

«Хочу подякувати Фонду Ріната Ахметова за апарат штучної вентиляції легенів, завдяки якому ми будемо надавати своєчасну допомогу в повному обсязі хворим на корона вірус», – зазначила заступниця директора Херсонської лікарні Олена Тимошенко.

До слів подяки приєднався глава Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

«У цій лікарні працюють з дуже важкими випадками коронавірусу. Тому такі подарунки сьогодні особливо є цінними. Хочу сказати спасибі меценатам і благодійникам, які допомагають закладам охорони здоров'я області. Тільки разом, об'єднавши зусилля, ми можемо допомогти лікарям, які сьогодні на передовій боротьби з корона вірусом», – сказав Юрій Гусєв.

Зі свого боку директор департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА Віктор Короленко підкреслив важливість допомоги Фонду:

– Це обладнання дійсно дарує життя людині. Воно використовується в критичних ситуаціях, коли це життєво необхідно.

Разом із апаратом ШВЛ лікарі відділення інтенсивної терапії отримали комплекти медичного спецодягу, пошиті для них за індивідуальними розмірами на замовлення Фонду.

"Боротьба з COVID-19 в Україні" – масштабний проєкт Фонду, покликаний допомогти країні рятувати життя людей. Він реалізується за програмою Фонду "Рінат Ахметов – Порятунок життів". Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, у межах цієї програми було реалізовано проєкт "200 швидких для України". Тоді за рекордно короткі пів року державні медустанови в усіх регіонах отримали 200 спецавтомобілів із найсучаснішим обладнанням, здатних долати бездоріжжя. Зокрема 22 автомобілі з апаратами штучної вентиляції легенів для новонароджених. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності нашої країни. Сьогодні багато цих швидких використовуються у боротьбі з епідемією в усіх областях.

 

Реклама