Фонд Ріната Ахметова передав експрес-тести на коронавірус "швидким" Чернівецької області

15 травня, 17:06
Фонд Ріната Ахметова передав експрес-тести на коронавірус "швидким" Чернівецької області - фото 1

Фонд Ріната Ахметова передав 1 750 експрес-тестів для виявлення COVID-19 Чернівецькому обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вони призначені для діагностування працівників бригад швидкої допомоги.

Заналом Фонд Ріната Ахметова придбав і передає працівникам екстреної допомоги 20 000 експрес-тестів для виявлення коронавірусу. Частину цієї допомоги вже отримали медики Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Тернопільської та Житомирської областей.

«Сьогодні медики перебувають у найбільш уразливій групі ризику, особливо бригади швидкої допомоги. Адже часто саме вони першими контактують із носіями інфекції. Ці тести дозволяють дуже оперативно і якісно провести аналіз. Це лише частина масштабної допомоги, яку Україні з лютого почав надавати Рінат Ахметов. На боротьбу з епідемією COVID-19 він виділив 300 мільйонів гривень, для чого об'єднав ресурси Фонду, ФК "Шахтар" і бізнесів SCM. Вони були спрямовані на вирішення головних медичних потреб країни», — розповіла Наталя Ємченко, членкиня Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.


Зі свого боку директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Чорний наголосив на важливості такої допомоги:

— Поки що неможливо говорити про те, що пік пройдено. Ситуація змінюється дуже швидко. Дякуємо Фонду Ріната Ахметова за підтримку.

 

  •  

Як пояснив керівник Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги Володимир Єленєв, медики регіону чекали на ці тести.

«Хотів би висловити подяку Фонду Ріната Ахметова за допомогу. Ці тести вкрай потребують дуже багато наших працівники, особливо в сільській місцевості», — розповів Володимир Єленєв.


Він зазначив, що це не перша допомога Чернівецькій області від Фонду. В межах проєкту "200 швидких для України" місцеві медики отримали сім спецавтомобілів із найсучаснішим обладнанням, здатних долати бездоріжжя. Сьогодні чотири з них працюють безпосередньо в обласному центрі екстреної медичної допомоги.

Про те, як Фонд Ріната Ахметова допомагає Україні в боротьбі з коронавірусом, — читайте в оглядовому матеріалі за посиланням.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: