Фонд Ріната Ахметова передав апарат ШВЛ лікарні в Черкаській області

Фонд Ріната Ахметова передав апарат ШВЛ лікарні в Черкаській області - фото 1

Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, в межах програми "Боротьба з COVID-19" був реалізований проєкт "200 швидких для України".

Центральна районна лікарня міста Монастирище на Черкащині отримала висококласний апарат штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова.

«В межах безпрецедентного проєкту "Боротьба з COVID-19 в Україні" Фонду Ріната Ахметова державні лікарні країни отримали більше ніж 200 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту і 337 тисяч експрес-тестів. Ключовим елементом допомоги країні стала закупівля для державних лікарень понад 200 суперсучасних апаратів ШВЛ. Вже 185 висококласних апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова надійшли в опорні державні лікарні в 18 регіонах України. Це реанімаційне обладнання високого класу. Такі апарати будуть актуальні навіть через багато років і необхідні для лікування тяжкохворих, порятунку життя людей по всій Україні», – розповіла Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

За словами медиків, сьогоднішня подія стала для них особливою.

«Наш район – крайня точка Черкаської області. Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова за такий дорогий і життєво необхідний подарунок – апарат штучної вентиляції легенів. Величезне спасибі», – подякувала директорка лікарні Наталія Мороз.

Місцева влада також наголосила на важливості допомоги Фонду Ріната Ахметова.

«Від імені жителів Монастирищинського району та медичних працівників дякую Фонду Ріната Ахметова за апарат штучної вентиляції легенів, який зараз дуже потрібен. Коронавірус безпосередньо зачепив наш район, причому досить сильно», – зазначив начальник Управління охорони здоров'я Черкаської облдержадміністрації Олег Найдан.

У свою чергу заступник голови Черкаської ОДА Лариса Кошева розповіла, що цей день став по-справжньому святковим для району:

– Такий апарат – це дійсно чудовий подарунок лікарні, який буде необхідний і для допомоги пацієнтам з різними діагнозами, для порятунку їхніх життів.

Разом з апаратом ШВЛ лікарі відділення інтенсивної терапії отримали комплекти медичної спецодягу, зшитого для них за індивідуальними розмірами на спецзамовлення Фонду Ріната Ахметова.

"Боротьба з COVID-19 в Україні" – масштабний проєкт Фонду, покликаний допомогти країні рятувати життя людей. Він реалізується за програмою Фонду "Рінат Ахметов – Порятунок життів". Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, у межах цієї програми було реалізовано проєкт "200 швидких для України".

Тоді за рекордно короткі пів року державні медустанови в усіх регіонах отримали 200 спецавтомобілів із найсучаснішим обладнанням, здатних долати бездоріжжя. Зокрема 22 автомобілі з апаратами штучної вентиляції легенів для новонароджених. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності нашої країни. Сьогодні багато цих швидких використовуються в боротьбі з епідемією в усіх областях.

 

 

Реклама