Фонд Ріната Ахметова передасть медикам найбільшу партію апаратів ШВЛ

05.06.2020, 11:00
Фонд Ріната Ахметова передасть медикам найбільшу партію апаратів ШВЛ - фото 1

Перші 22 з 200 апаратів штучної вентиляції легень державні заклади охорони здоров'я отримають найближчим часом.

Епідемія коронавірусу показала, що саме ця медтехніка вкрай затребувана як в Україні, так і за її межами.

«Фонд Ріната Ахметова зробив майже неможливе, адже апарати ШВЛ шукали по всьому світу. Це реанімаційне обладнання високого або, як кажуть самі медики, експертного класу. Такі апарати будуть актуальні навіть через багато років і необхідні для надання допомоги важким хворим з різними діагнозами і порятунку життя людей по всій Україні. Це було непросте завдання, але Фонд гідно впорався з цим викликом», — розповіла член Наглядової ради Фонду Наталя Ємченко.


Апарати ШВЛ, які Фонд Ріната Ахметова передає державним закладам охорони здоров'я, можуть застосовуватися для надання допомоги в різних екстрених випадках. Ця модель підходить для дорослих, дітей та немовлят.

«Це дуже мобільний апарат, який призначений для пацієнтів у вкрай важкому стані. Він маленький, досить легкий. Може працювати як із кисневими балонами, так і з повноцінною кисневою системою лікарні. Тобто пацієнта можна доправити до лікарні і, не відключаючи від апарату ШВЛ, перевести на центральну подачу кисню», — сказав сервісний інженер Андрій Подлінов.


За його словами, ще однією відмінною рисою цієї моделі є широкий діапазон режимів роботи.

«Не у всіх апаратах ШВЛ, подібного плану, є така кількість режимів. Зазвичай 5–8. А в цій моделі — близько 16. Це дозволить фахівцеві підібрати адекватний і максимально правильний спосіб терапії. При цьому апарат майже не вимагає втручання оператора. Велика кількість попередніх налаштувань дозволяє запустити його і підключити пацієнта майже миттєво», — зазначив фахівець.


Апарати штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова — це реанімаційне обладнання високого класу, одне з найсучасніших у світі. До багатьох лікарень по всій Україні апарати ШВЛ такого класу потрапляють уперше.

 

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Фонд Ріната Ахметова
Поділитися: