"Фонд Ріната Ахметова" організував заняття з футболу для жителів Маріуполя

"Фонд Ріната Ахметова" організував заняття з футболу для жителів Маріуполя - фото 1

"День, коли для тебе почалася війна" — спогади і переживання дітей Донбасу почує весь світ. Висловитися про пережите школярам запропонували у незвичний спосіб — у формі есе.

Ініціатива належить Фонду Ріната Ахметова, а підтримали її у Інституті модернізації змісту освіти. Захід триватиме у межах проєкту "Один день", ініційованого Музеєм Фонду Ріната Ахметова "Голоси Мирних".

Вони вперше у житті бачать зірку світового масштабу. Андрій Пятов тисне руки гостям із Маріуполя.

Зустріч віч-на-віч — радість і для футболіста, адже життя на дистанції не минуло й гірників.

«У нас також було дистанційні заняття з тренерами. Просто у нас навантаження вже більш важче, цілеспрямованіше», — розповів футболіст ФК "Шахтар" Андрій Пятов.

Нарешті, фізичні навантаження на свіжому повітрі та майстер-клас від одного з найуспішніших голкіперів країни.

«Приємно дуже. Зараз побігати — це взагалі. Давно такого не було», — розповіла жителька Маріуполя Анастасія Сидоренко.
«А для дітей — це ж зарядка. У мене діти теж люблять з мамою робити присідання. Теж активні», — розповів футболіст Андрій Пятов.

Зустріч була організована Фондом Ріната Ахметова у межах освітнього проєкту "Діджитал-фізра", в якому брав участь Андрій Пятов. Усі охочі у себе вдома можуть виконувати фізичні вправи завдяки роликам із відомими людьми.

«Якщо ти не будеш стежити за своїм здоров'ям, не робити фізичних вправ, то важко боротися з недугами. Тому спорт я прищеплюю своїм дітям. Вони у мене дуже активні», — розповів спортсмен.
«Дякую Фонду Ріната Ахметова, дуже приємно було. Коли ми ще сюди приїдемо? Шахтар. Взагалі круто», — розповіла жителька Маріуполя Анастасія Сидоренко.

Фонд Ріната Ахметова започаткував освітні проєкти відразу, коли стало зрозуміло, що вдома дітям доведеться проводити багато часу. А нещодавно Фонд та Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України підписали Меморандум про співпрацю. Одним із перших заходів у межах спільної угоди стане запровадження конкурсу есе для школярів на тему "День, коли для тебе почалася війна". Його проводитимуть у рамках проєкту "Один день", ініційованого Музеєм Фонду Ріната Ахметова "Голоси Мирних".

«Конкурс приурочений до Міжнародного дня миру. Його учасники — учні середньоосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій і ліцеїв. Кращі роботи конкурсантів будуть розміщені на сайті музею Фонду Ріната Ахметова — "Голоси мирних"», — розповіла директорка проєктів і програм Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.
«Це дуже правильна, цікава, соціальна ініціатива з боку Фонду Ріната Ахметова. У нас в країні є велика кількість сімей, які покинули свої домівки на Сході і переїхали в інші регіони. Кожна родина — це невеличка історія. Наші дії Мніосвіти і Фонду Ріната Ахметова спрямовані на те, аби підтримати ці сім'ї. Почути їхні історії», — розповів директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков.

Найкращі історії почує вся країна. Музей «Голоси мирних» – це джерело правдивих сповідей про війну на Донбасі. На сьогодні їх зібрано вже понад дві тисячі.

Реклама

Читайте також: У Дніпрі відбулося перше весілля "за добу".

Реклама