Фонд Ріната Ахметова надав медикам Закарпаття важливе медобладнання

19 квітня, 23:02
Фонд Ріната Ахметова надав медикам Закарпаття важливе медобладнання - фото 1

Коронавірусна інфекція лютує у віддалених гірських селах Закарпаття. Жителі Усть-Чорної кажуть про стрімке зростання кількості хворих. Під час першої та другої хвиль такого не було.

Як рятують тяжких пацієнтів у майже екстремальних умовах, дізнавалися журналісти 34 телеканалу.

Щоб життєво важлива допомога була надана вчасно, тільки у Тячівському районі Закарпаття працюють 15 бригад "швидкої".

«Дуже багато пацієнтів, хворих на коронавірус, є багато таких запущених випадків, люди лікуються тривалий час удома — це найважчі пацієнти, їх важко транспортувати», — говорить лікарка Тячівської станції екстреної медичної допомоги Тетяна Млинецька.

На шляху до хворого в лікарів тячівської "швидкої" — багато перешкод. Десятки кілометрів тяжкої дороги, величезне каміння падає на асфальт, а деякі будинки розташовані просто на горі.

У таких екстремальних умовах не дати ради без надійної машини швидкої допомоги із сучасним обладнанням.

Кисень, дефібрилятор та інша важлива медична апаратура є в наданій машині швидкої допомоги. Тячівські лікарі отримали її від Фонду Ріната Ахметова ще до початку пандемії.

Проєкт "200 швидких для України" реалізовано за особистим рішенням Ріната Ахметова. Сучасні машини за рекордно короткі півроку отримали медичні заклади в усіх регіонах держави.

Фонд Ріната Ахметова за останній рік надав державним лікарням більш ніж двісті апаратів ШВЛ, кисневі концентратори, сотні ліжок, під'єднаних до джерел кисню. Вкрай важливу допомогу отримали понад п’ятсот медичних закладів у всій країні.

Поділитися: