Фонд Ріната Ахметова і “ПУМБ” передали Донеччині та Луганщині 12 тисяч захисних комплектів

20 травня, 15:22
Фонд Ріната Ахметова і “ПУМБ” передали Донеччині та Луганщині 12 тисяч захисних комплектів - фото 1

Крім того, в арсеналі лікарів з'явилися додаткові пульсометри та засоби для вимірювання рівня насичення крові киснем.

Усе це має убезпечити та полегшити роботу медиків, які вже кілька місяців стоять на варті здоров'я українців.

Анастасія Бервенова працює у бригаді швидкої допомоги. Розповідає: останні кілька місяців особливої уваги потребує не лише стан пацієнтів, а й власна безпека.

«На виклики надягаємо обов'язково маски. Якщо виклики з температурою, то респіратори. Дезінфікуємо руки, миємо руки», — каже фельдшерка Анастасія Барвенова.


Протягом зміни один фельдшер, лікар або медсестра можуть використати кілька одноразових захисних комплектів.

«Велика частина у нас використовується для працівників, які задіяні у двох мобільних бригадах. Решта — це і фельдшерський пункт, це і амбулаторії, лікарі. У будь-який момент до нас може прийти людина з підозрою», — розповідає головна лікарка Біловодського ЦПМСД Зоя Малищенко.


Щоб убезпечити медиків та запобігти розповсюдженню коронавірусу, до лікарень Луганщини доправили шість тисяч одноразових захисних костюмів, а також кілька тисяч санітайзерів, пульсометрів та пристроїв для вимірювання рівня насичення крові киснем. Таку допомогу медзакладам надав Фонд Ріната Ахметова спільно з банком “ПУМБ”.

«Боротьба з коронавірусною інфекцією. Вона потребує об’єднання всіх зусиль, точкова допомога не може протистояти розповсюдженню COVID. Фондом Ріната Леонідовича Ахметова було виділено 300 мільйонів гривень на придбання всього необхідного», — сказав представник Фонду Ріната Ахметова Віталій Шевченко.


На Луганщині вантажівки із засобами індивідуального захисту для медиків роз'їхалися по 35 лікарням регіону.

«Величезне дякую за таку допомогу. Наші лікарні, наші лікарі, я вважаю, що на сьогодні, будуть захищені і забезпечені», — заявив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.


Таку саму партію допомоги розвантажили і у 26 медзакладах на Донеччині.

«Починаючи від Слов'янська, і закінчуючи Маріуполем і Волновахою. Це не тільки костюм. Це маска, рукавички, бахіли, фартухи, цілий пул найменувань», — поділилась об’ємом допомоги керівниця відділення банку “ПУМБ” у Краматорську Ірина Хвостова.


Обласна влада Донеччини теж подякувала Фонду Ріната Ахметова за допомогу.

«У нас велика подяка і Фонду Ахметова за таку допомогу», — сказав директор департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Володимир Колесник.


Рінат Ахметов першим в Україні відреагував на загрозу епідемії коронавірусу. Окрім засобів індивідуального захисту, державні лікарні країни отримали 320 тисяч експрес-тестів та медичне обладнання.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: