Фонд Ріната Ахметова допоміг повернути слух маленькому Вові з Харкова

Фонд Ріната Ахметова допоміг повернути слух маленькому Вові з Харкова - фото 1

Проєкт «Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую» продовжує допомагати малюкам з проблемами слуху. В його рамках малюки отримують високочутливі слухові апарати. На сьогоднішній день встановлено понад 190 таких апаратів.

Одним із учасників проєкту став трирічний Вова з Харкова. Зараз хлопчик майже нічим не відрізняється від своїх однолітків. Тому складно уявити, що він народився передчасно і важив 750 грамів. Прогнози лікарів були невтішними, але батьки почали боротьбу за здоров'я сина.

«Не було жодних гарантій, що дитина буде чути, бачити, ходити, самостійно жити. Але ми бачили, що він рветься жити, зростає, розвивається і прогрес йде. Кожен крок – це була праця, непосильна праця», – розповідає Маргарита Королюк, мама хлопчика.

Дитина успішно розвивалась, але трапилася ще одна біда – лікарі діагностували сенсоневральну туговухість третього ступеня. Допомогти в такій ситуації може тільки своєчасне слухопротезування, кажуть фахівці.

«У дитячому слухопротезуванні застосовують найсучасніші слухові апарати, що дозволяють чітко чути мову, навколишній світ звуків. Допомагають розвинути мову і наздогнати своїх однолітків», – пояснила Вікторія Смирнова, сурдопротезистка.

Ось тільки можливості придбати дорогі сучасні апарати у сім'ї не було. Мама виховує сина і маленьку дочку, працює тільки тато. Допоміг Фонд Ріната Ахметова.

«Спасибі велике Рінату Леонідовичу за те, що допоміг придбати слухові апарати для мого хлопчика. Чоловік дуже чекає, хоче почути слово «тато», тому що це, напевно, найголовніші слова», – подякувала Маргарита Королюк.

Попереду на батьків чекає копітка адаптаційна робота з хлопчиком. Але вони впевнені, що все вийде.

Реклама