Фонд Ріната Ахметова допоміг близнюкам з Черкас чути

Фонд Ріната Ахметова допоміг близнюкам з Черкас чути - фото 1

Близнюки Андрій та Дмитро Граури народилися раніше терміну.

Про таких дітей часто говорять: занадто люблять життя, тому поспішили з'явитися на світ. Тут на них чекали нові випробування. Хлопчики ще навіть до школи не пішли, а на їх долю випало стільки, що не витримали б багато дорослих.

"У півтора місяці синам зробили операції на очах. Дуже довго йшла реабілітація. А коли почали готуватися до садочка, то лікарі виявили лейкоз", - розповідає мама хлопчиків Юлія Граур.


Вона одна виховує синів. Але вони у неї - бійці. Пройшли і через це випробування, на що знадобилося два з половиною роки. Діти одужали, але хіміотерапія дала ускладнення і вони втратили слух.

"Я в той момент не хотіла вірити, що в будинок прийшла ще одна біда. Але якщо чесно, думки були тільки про одне: мріяла, щоб у синів була ремісія. Тільки коли діти одужали, ми зайнялися проблемою слуху", - говорить Юлія.


Повторне обстеження у фахівців підтвердило, що близнюки чують дуже погано. Придбати малюкам сучасні високочутливі апарати непрацюючій мамі було нереально. Юлія почала шукати інформацію в Інтернеті і дізналась, що у Фонду Ріната Ахметова є проект «Рінат Ахметов - Дітям. Тепер я чую». Зібрала необхідні документи і відправила до Фонду. Новий 2021 роки брати зустрічали вже зі слуховими апаратами. Тепер з'явився хороший шанс повноцінно спілкуватися зі світом.

"Я дуже щаслива, дякую Фонду Ріната Ахметова за підтримку!", - сказала Юлія Граур.


Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям з вадами слуху з 2007 року. У 2018-му для системної та масштабної допомоги таким малюкам був запущений проект «Рінат Ахметов - Дітям. Тепер я чую». Спочатку високочутливі апарати Фонд видавав дітям, які живуть в чотирьох областях сходу і півдня України, але у 2020 році проект став загальнонаціональним. Високочутливі слухові апарати вже отримали 199 дітей.