Фонд Новинського допоміг області медичним інвентарем

30 березня, 18:41
Фонд Новинського допоміг області медичним інвентарем - фото 1

Майже 12 000 респіраторів, стільки ж медичних масок і три тисячі костюмів біозахисту. Дніпропетровщина отримала вантаж. Це засоби захисту для медиків. Їх отримають всі госпітальні бази області.

Це 17 лікарень. Транш організував Штаб боротьби з коронавірусом при Офісі Президента України. Фінансово поставку підтримав Фонд Вадима Новінського, акціонера компанії Метінвест. Власники великого бізнесу Рінат Ахметов та Вадим Новінський одними з перших відгукнулися на заклик Володимира Зеленського об'єднати зусилля бізнесу та влади у боротьбі з поширенням епідемії Covid-19.

«Сьогодні обласний Штаб протидії коронавірусу зустрічає одну з перших партій медичних засобів. Це маски FP-2, FP-3, костюми для лікарів. Зараз ми будемо розподіляти ці засоби по 17 госпітальним базам, які визначені по всій області. Це дуже позитивний приклад співпраці бізнесу з владою, з обласним Штабом протидії коронавірусу і ми дуже вдячні», — розповідає Олександр Бондаренко, голова Дніпропетровської обладміністрації.
«Від фонду Вадима Новинського сьогодні Дніпропетровська область отримала 11 з половиною тисяч респіраторів високого рівня захисту та більше 10 тисяч медичних масок з високим рівнем захисту, а також 3 тисячі костюмів біозахисту. Все це для медиків, оскільки саме медики зараз на передовій, і їх захист — це пріоритет номер 1», — ділиться член обласного Штабу Дмитро Мурашко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: