Філатов вручив дніпровським призерам Дефлімпіади сертифікати на суму близько 1,5 млн грн

Борис Філатов привітав дніпровських призерів Дефлімпіади з перемогою - фото 1
Борис Філатов привітав дніпровських призерів Дефлімпіади з перемогою

XXIV Літні Дефлімпійські ігри, які є одним з видів змагань найвищого рівня, проходили в місті Кашіас-ду-Сул у Бразилії перші 2 тижні травня.

Філатов вручив дніпровським призерам Дефлімпіади сертифікати на суму близько 1,5 млн грн - фото 222689
Філатов вручив дніпровським призерам Дефлімпіади сертифікати на суму близько 1,5 млн грн - фото 222688

У складі збірної України виступали 39 спортсменів з Дніпра. Вони здобули 67 медалей у кульовій стрільбі, плаванні, дзюдо, карате, легкій атлетиці, тхеквондо та баскетболі. Переважна більшість нагород — золото.

27 травня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі спортсменами та їхніми тренерами. Очільник міста зауважив, що навіть зараз, коли основним пріоритетом міста є фінансування оборони та захисту, матеріальна підтримка спортсменів все одно залишається важливим питанням.

«Ніхто не міг подумати, що ми зустрічатимемося за таких умов. Однак мерія, увесь Дніпро дякує вам і вітає вас з такими приголомшливими успіхами. Сподіваюся, ви передасте також ці вітання вашим колегам, які нині перебувають не в Україні», — сказав міський голова Дніпра.

Через війну та продовження тренувань за кордоном особисто прийти на вручення сертифікатів змогли 8 дніпровських призерів Дефлімпійських ігор та 11 тренерів. Решті сертифікати передадуть найближчим часом.

Реклама

Реклама