Філатов прокоментував «злив» відео з моментом удару по Амурському мосту

Філатов прокоментував «злив» відео з моментом удару по Амурському мосту - фото 1

Міський голова Дніпра Борис Філатов вважає, що відео могли «злити» із Ситуаційного центру. На ньому можна помітити зверху логін, за яким є можливість визначити, хто його опублікував.

Мер наголосив, що міський Ситуаційний центр – це відеокамери, закуплені за гроші містян. При цьому доступ до них має поліція, ДСНС, СБУ та інші служби.

«У цих службах сидять люди, котрі торгують цими відеозаписами. Наразі Служба безпеки займається пошуком тих, хто «злив» відео. І за логіном можна визначити, хто продав цей запис. Він має за це сісти у в'язницю», — розповів Борис Філатов.

Нагадаємо, що 4 травня 2022 року близько 20-ї години рашистські війська обстріляли Дніпро. Ракета потрапила до одного із залізничних об'єктів у центрі міста. Майже одразу після ракетної атаки, фото та відео з місця подій розлетілися у соцмережах.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама