Філатов і Краснов вийдуть у другий тур, – аналітики

23 жовтня, 19:44
Передвиборча агітація
Філатов і Краснов вийдуть у другий тур, – аналітики - фото 1

У цьому впевнений керівник Аналітичного центру “Інполіт” Сергій Биков.

Каже, дані рейтингів у різних соціологічних служб не збігаються, тож кілька тижнів тому запропонував безпрецендентне парі - на мільйон гривень. Проте ніхто так і не відповів.

«Рейтинг підтримки кандидатів чітко говорить про те, що пара лідерів - це Краснов із Філатовим. І підтверджує це, що, наприклад, соціологічна група “Рейтинг”, яку ми викликали на парі і пропонували їм мільйон гривень, вони цю історію проігнорували», — каже Сергій Биков.


І у другому турі переможе Загід Краснов. Такі дані київського Центру громадського розвитку «Інтер-акція». 21 та 22 вересня вони опитали півтори тисячі жителів Дніпра, старших за 18 років, методом особистого інтерв’ю “фейс ту фейс”. Статистична похибка — 2.6%. Замовником дослідження виступив Інститут публічної політики і консалтингу «Інполіт». Містян запитували, як би вони проголосували, якби у другий тур вийшли Загід Краснов та чинний мер. 47.3% респондентів обрали б Загіда Краснова, натомість 31.5 % дніпрян проголосували б за Бориса Філатова.

“Мери міст стали місцевими олігархами. Це не лише адміністративний ресурс, на який вони впливають - це ще й економічний ресурс, у тому числі й бюджетний. Філатов - у лідерах серед усіх мерів в Україні”, — заявив політолог та голова правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.


Такий рейтинг Краснова соціологи пояснюють великим антирейтингом Бориса Філатова. Експерти наголошують: понад 60% містян за будь-яких обставин не готові віддавати свій голос за чинного мера.

“Для міста критично важливо, щоб прийшли ті люди, яким місто не байдуже. Для Дніпра настав момент істини, коли доведеться зробити вибір - або скотитися до рівня містечка, або довести, що Дніпро - це хоч і не перше, але й не друге місто в країні”, — сказав керівник аналітичного центру “Третій сектор” Андрій Золотарьов.
Поділитися: