Фехтувальник із Дніпра Богдан Нікішин здобув путівку на Олімпіаду

24 березня, 16:10
Фехтувальник із Дніпра Богдан Нікішин здобув путівку на Олімпіаду - фото 1

Команда українських шпажистів на чолі з дніпряніним Богданом Нікішиним завоювала путівки на Олімпіаду-2021. Чотири ліцензії – результат вдалого виступу хлопців на відбіркових етапах Кубку світу. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Етапи Кубку світу у фехтувальників проходять протягом року. На них спортсмени здобувають бали. У заключному турі підбиваються підсумки і складається рейтинг. Так визначають, хто саме поїде на Олімпіаду.

«У Казані завершився останній відбірковий етап Кубку світу. Наша команда посіла друге місце. Ми разом все витримали і досягли результату», – сказав Богдан Нікішин.

Путівки на Олімпійські ігри від України вибороли шпажисти: Богдан Нікішин із Дніпра, Анатолій Гірея із Ужгорода, Роман Свічкар із Харкова та Ігор Рейзлін із Києва.

«У нашому спорті результат залежить від спільних зусиль. Адже враховуються бали, здобуті всією командою, – розповів президент Федерації фехтувальників Дніпропетровської області Сергій Комаров. – Деякі хлопці поїдуть на змагання такого рівня вперше. Для Богдана це вже четверта Олімпіада».

Раніше ліцензії на участь в Олімпійських іграх здобули 4 спортсмени з Дніпропетровщини. Це легкоатлети Ярослава Магучіх, Анна Рижикова, Михайло Кохан та плавець Денис Кесіль.

«Потрапити на Олімпійські ігри прагне будь-який спортсмен. Ліцензії у кожному виді спорту здобуваються у жорсткій конкуренції. Фехтувальники з честю витримали боротьбу», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Олімпійські ігри пройдуть у Токіо в серпні 2021 року.

Поділитися: