Facebook подав до суду на українця

Facebook подав до суду на українця - фото 1

Компанія Facebook звинувачує чоловіка у продажі даних 178 мільйонів користувачів.

21 жовтня, подав до суду на українця Олександра Солонченко, який, за твердженням компанії, продав на форумі загальнодоступні дані 178 мільйонів користувачів соціальної мережі.

Позов був поданий у Північному окрузі Каліфорнії. Про це пише Business Insider.

Як повідомив Facebook, Олександр Солонченко порушив «Умови використання» та «Умови платформи» компанії, які забороняють користувачам проводити будь-які незаконні дії з її даними, отримувати дані за допомогою автоматичних засобів і надавати їх третім особам без схвалення компанії.

Відомо, що чоловік під ніком «Solomame» використовував автоматизований метод для вилучення ідентифікаторів користувачів і номерів телефонів приблизно у 178 мільйонів користувачів Facebook в період з 2018 по 2019 рік.

Юристи компанії представили докази, згідно з якими, Солонченко продавав дані, які просочилися, з інших компаній на Raid Forums, веб-сайті, де користувачі купують і продають масиви даних, що витекли або були вкрадені.

Крім того, Facebook просить, щоб справу розглядав суд присяжних. Компанія домагається заборони для українця використовувати її продукти або продавати будь-які отримані від неї дані, а також відшкодування збитку.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що компанія Facebook планує розвивати віртуальний світ. На проєкт вже витратили 50 мильйонів долларів. Як зазначають у компанії, метавсесвіт – це новий етап взаємопов'язаних віртуальних вражень з використанням таких технологій, як віртуальна і доповнена реальність. Метавсесвіт може допомогти відкрити доступ до нових творчих, соціальних та економічних можливостей.

Реклама

Реклама