"Енергетична галузь України повністю розбалансована", — Ольга Буславець

Ольга Буславец - фото 1
Ольга Буславец

Нова керівниця Міненерго Ольга Буславець в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" розповіла про головні причини, які завели енергетичну галузь у фінансову прірву.

Серед основних — імпорт кіловат із Росії та Білорусі, спроби тодішнього уряду штучно, через зміни законодавства, управляти енергоринком. Проблем додала тепла зима і пандемія коронавірусу. Все це змусило енергетиків менше працювати і шукати вихід із ситуації. За словами Ольги Буславець, вивести галузь із кризи допоміг новий енергетичний баланс. Раніше Державне бюро розслідувань почало провадження щодо причин енергокризи і міністерка підтримала правоохоронців у цьому.

«Українська енергетика сьогодні переживає одну із найбільших криз, які були у нас за всю історію в Україні. У чому це визначається? У нас на сьогодні енергетична галузь, фінансова, паливно-економічна повністю розбалансована. І термінове вирішення системних проблем є питанням національної безпеки. Можу сказати, що простих рішень не буде, на жаль», — заявила Ольга Буславець, в. о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама