Експонати онлайн: Лувр відкрив безкоштовний доступ до 480 тисяч творів мистецтва

30 березня, 15:25
Експонати онлайн: Лувр відкрив безкоштовний доступ до 480 тисяч творів мистецтва - фото 1

Для цього в музеї створили інтерактивну карту.

По паризькому Лувру тепер можна прогулятися, не виходячи з власної квартири. Музей оцифрував і виставив в онлайн майже 500 тисяч творів мистецтва. Про це повідомили у пресслужбі Лувру.

Так, охочі можуть скористатися простим або розширеним пошуком, вивчити записи кураторського відділу або ознайомитися з тематичними альбомами. Для цього в музеї створили інтерактивну карту, на яку нанесли понад 480 тисяч експонатів.

У Луврі представлено твори французького музею, Національного музею Ежен-Делакруа, а також експонати, знайдені після Другої світової війни.

«Сьогодні Лувр стирає пил зі своїх скарбів, навіть найменш відомих. Вперше будь-який охочий може отримати доступ до всієї колекції робіт із комп'ютера або смартфона безкоштовно, незалежно від того, виставлені вони в музеї, взяті в борг, навіть на тривалий термін або на зберіганні», — розповів президент і директор Лувра Жан-Люк Мартінес.

Ознайомитися з усіма експонатами музею можна на офіційному сайті Лувру.

Раніше ми писали, що в Дніпрі відкрили музей боротьби за Україну. Наразі музей налічує вже до півтисячі експонатів: від кам'яної доби до наших днів.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: