Експерти впевнені: У другому турі зустрінуться Філатов і Краснов

27 серпня, 20:32
Експерти впевнені: У другому турі зустрінуться Філатов і Краснов - фото 1

Соціологи все активніше проводять дослідження, вивчаючи електоральні настрої.

Київський Центр імені Михайла Драгоманова провів чергове опитування – традиційно, методом “face-to-face”. У Дніпрі відповіді дали близько трьох тисяч респондентів. Усі різного віку і статусу. За результатами опитувань експерти вже окреслюють певні тенденції. Є лідери і є висока вірогідність другого туру.

“У другий тур у нас в місті Дніпро виходить за електоральними
настроями, на сьогоднішній день, на серпень - Борис Філатов і Загід Краснов”, — сказав керівник соціологічного центру ім. М. Драгоманова Сергій Штепа.


Експерти називають Краснова багаторічним ключовим опонентом чинної влади.

“Краснов, мабуть, єдиний, з місцевих політиків, який послідовно, протягом 5 років, був в опозиції діючій міській владі. І ця опозиційність - це не якийсь особистісний конфлікт. Опозиційність будувалася навколо того, що як міська влада витрачала гроші міського бюджету”, - заявив політолог і керівник аналітичного центру “Третій сектор” Андрій Золотарьов.


Політологи пояснюють, що окрім рейтингу, велику роль у боротьбі за мерське крісло відіграє антирейтинг. Саме він може стати ключовим. Оскільки відсоток тих, хто не визначився, доволі високий.

“Фактор антирейтингу, він є тут дуже показовим. В даному випадку бачимо, що у діючого мера, очільника, в Дніпрі він є високим. Надвисоким. Дуже помітно, що у Краснова є куди зростати рейтингу. У нього антирейтинг є, звісно, але він є невеликий”, - сказав кандидат політичник наук Олексій Якубін.


Загалом аналітики зазначають, що у Дніпрі місцеві політичні партії домінують. Всеукраїнські проєкти їм суттєво програють. Експерти також підкреслюють — у нашому місті інтрига найцікавіша.
Соціологи тим часом зауважують масштабний тренд на оновлення влади. У своєму виборі, кажуть аналітики, люди орієнтовані на конкретні справи і персональну відповідальність кандидатів.

Поділитися: