Дзюдоїст з Дніпропетровщини Артем Бубир став кращим в Україні за 2020 рік

22 січня, 20:10
Дзюдоїст з Дніпропетровщини Артем Бубир став кращим в Україні за 2020 рік - фото 1

Кращим спортсмена назвала Всеукраїнська федерація дзюдо.Як повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников, при виборі найкращого спортсмена враховувались результати минулорічного сезону.

«Практика визначати кращих спортсменів року - приємний бонус за старання та завойовані медалі. Представники Дніпропетровщини щороку потрапляють до когорти тих, кого відзначили. За підсумками 2020 року в академічному веслуванні найвищі результати показали Анастасія Коженкова та Олександр Надтока. Маємо й нову спортивну зірку з дзюдо. Артем Бубир вже проявив себе на престижних юніорських змаганнях. Тепер впевнено розпочав торувати шлях до нових перемог на дорослих турнірах», – розповів чиновник.


Артем Бубир у 2020 році здобув бронзу дорослого “European Open”, срібло юніорського чемпіонату Європи, золоті нагороди дорослого і юніорського чемпіонатів України, а також виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

«Єдиноборствами я займаюсь вже 13 років. Дідусь якось побачив у газеті замітку про дзюдоїстів, які перемогли на якомусь чемпіонаті. Розповів мені про цей вид спорту, зацікавив», – поділився спогадами Артем Бубир.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі завершують зводити двоповерховий «Олімпійський будинок». «Олімпійський будинок» - це адміністративний корпус, який будують поряд з ареною для ігрових видів спорту та легкоатлетичним стадіоном.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: