Джекі Чан спростував, що заразився коронавірусом

Джекі Чан спростував, що заразився коронавірусом - фото 1

Раніше з'явилася інформація, що актора відвезли до лікарні з підозрою на зараження.

Втім, припущення лікарів не підтвердилися. Про це Джекі Чан повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook. Він розповів, що здоровий і на карантині не був.

«Хочу поблагодарить всех за заботу. Я получил много сообщений от друзей и поклонников. И еще я получил много подарков», — написал Джеки Чан.

Актер рассказал, что ему прислали много защитных масок для лица. Их планируют передать в больницы и всем, кто нуждается в помощи.

Напомним, что тема коронавируса актуальна и в Днепропетровской области. Мэр Днепра Филатов отметил, что в случае необходимости город прекратит финансирование программ по благоустройству и “перебросит” деньги на закупку масок, медикаментов и прочего. Речь идет о десятках миллионов гривен.

По словам Бориса Филатова, в городской больнице № 21, которую в Днепре определили как госпитальную базу на случай эпидемии, нет ни нужных медикаментов, ни защитных костюмов, ни денег на их покупку. Якобы областные чиновники не решили вопрос с финансированием и не отвечают на письма мэрии. В то же время глава ДнепрОГА Александр Бондаренко вместе с главами профильных департаментов говорил совершенно противоположные вещи.

«Хочу подякувати всім за турботу. Я отримав багато повідомлень від друзів і шанувальників. І ще я отримав багато подарунків», — написав Джекі Чан.


Актор розповів, що йому прислали багато захисних масок для обличчя. Їх планують передати до лікарнень і всім, хто потребує допомоги.

Нагадаємо, що тема коронавирусу актуальна і в Дніпропетровській області. Мер Дніпра Філатов зазначив, що за потреби місто припинить фінансування програм з благоустрою та "перекине" гроші на закупівлю масок, медикаментів та іншого. Йдеться про десятки мільйонів гривень.

За словами Бориса Філатова, в міській лікарні № 21, яку в Дніпрі визначили як госпітальну базу на випадок епідемії, немає ні потрібних медикаментів, ні захисних костюмів, ні грошей на їх закупівлю. Нібито обласні чиновники не вирішили питання з фінансуванням і не відповідають на листи мерії. Зі свого ж боку глава ДніпроОГА Олександр Бондаренко разом з головами профільних департаментів говорив абсолютно протилежні речі.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама