Двоє українців виграли The International 2021

Двоє українців виграли The International 2021 - фото 1

Команда Team Spirit переграла китайський колектив PSG.LGD з рахунком 3:2 і виграла 18,2 млн доларів призових в міжнародному кіберспортивного турнірі по DOTA 2.

У неділю, 18 жовтня, відбувся фінал The International 2021. Перемогу в киберспортівной дисципліни по DOTA 2 здобула команда Team Spirit, в складі якої виступають 2 українця (Ілля Мулярчук і Мирослав Колпаков). Цього року головний турнір по DOTA 2 проходив в Бухаресті, Румунія.

Team Spirit виявилися сильнішими за китайський колектив PSG.LGD, який вважався одним з головних фаворитів турніру. Російська команда виграла перші дві карти з помітною перевагою, але потім 2 рази поступилася китайської п'ятірці. Протистояння підійшло до фінальної п'ятої карти, де вже за 30 хвилині Team Spirit змогли зламати трон суперника.

PSG.LGD — Team Spirit (2:3)

Склади команд:

Team Spirit: Ілля Мулярчук "Yatoro" (керрі), Олександр Хортик "TorontoTokyo" (Мідер), Магомед Халілов "Collapse" (оффлейнер), Мирослав Колпаков "Mira" (саппот-4), Ярослав Найдьонов "Miposhka" (саппорт-5 і капітан команди). Тренер: Айрат Газієв "Silent".

PSG.LGD: Ван Чуньюй "Ame" (керрі), Чен Цзінь Сян "NothingToSay" (Мідер), Чжан Руіда "Faith_bian" (оффлейнер), Чжао цзисін "XinQ" (саппорт-4), Чжан Ліпін "y" (саппорт -5 і капітан команди). Тренер: Чжан Нін "xiao8".

Відзначимо, що цей успіх став першою перемогою на найпрестижнішому турнірі з DOTA 2 для команд, зареєстрованих в чемпіонаті від СНД регіону. 10 років тому найперший чемпіонат світу з DOTA 2 виграла українська команда Natus Vincere (Na'VI), обігравши в фіналі китайський колективі EHOME.

Нагадаємо, що переможець турніру отримує 18,2 млн доларів призових. Фіналіст — 5,2 мільйони доларів. Загальний призовий фонд турніру становить понад 40 млн доларів США.

Раніше ми писали про те, що "Дніпро-1" обіграв "Колос".

Реклама

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама