Двоє дітей, що постраждали у ДТП у Солонянському районі, одужують

Двоє дітей, що постраждали у ДТП у Солонянському районі, одужують - фото 1

Хлопчики, віком 1 та 7 років, потрапили до лікарні у важкому стані.

У них були травми голови — черепно-мозкова травма, перелом черепа — та садна. Операцій дітям не проводили, зараз вони почувають себе добре.

«Хірургічної корекції діти не потребують, потребують динамічної корекції і спостереження, відновлювальної терапії. Життю їх загрози ніякої немає», — розповідає завідувач нейрохірургічного відділення Обласної дитячої лікарні Володимир Агафонов.


Ще дві жінки, що постраждали у цій аварії, знаходяться в лікарні ім. Мечникова. Одна з них — 26-річна Юлія, вона у вкрай важкому стані. Під час аварії отримала черепно-мозкову травму та множинні переломи. Також у цій ДТП жінка втратила чоловіка та дочку.

«Друга жінка, яка надходила з цього ж ДТП — це Валерія, вона 92-го року народження, також втратила чоловіка, її стан трохи легший. Вона йде з позитивною динамікою, проте залишається на додатковій кисневій підтримці», — поділився головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.