ДТЕК закупила нове обладнання для Дніпровської політехніки

ДТЕК закупила нове обладнання для Дніпровської політехніки - фото 1

У Дніпровській політехніці – нове обладнання, яке закупив для закладу ДТЕК Енерго. Раніше в аудиторіях не було ні душі, кажуть студенти. Тепер же не можуть відірватися від занять.

Тепер виконувати практичні роботи і працювати над проєктами студенти зможуть із новою технікою.

У Дніпровській політехніці кажуть: з новим обладнанням в аудиторії тепер навіть зможуть проводити наукові дослідження.

«Це буде комп’ютерний клас загального користування електротехнічного факультету, не лише нашої кафедри. І власне всі складові навчального процесу – це курсові проєкти, це кваліфікаційні роботи, бакалаврів та магістрів. Це підготовка звітів з практик – вони будуть виконуватися тут, саме в цій аудиторії», – коментує завідувач кафедри електроенергетики НТУ “Дніпровська політехніка” Юрій Папаїка.

За словами ректора НТУ “Дніпропетровська політехніка” Олександра Азюковського, це – дуже важливо, оскільки поєднання локальних десктопних версій програмного забезпечення поєднується з потужною серверною інфраструктурою, яке формує цифрове освітнє середовище.

На нове обладнання для студентів ДТЕК витратила мільйон гривень. Останні 10 років компанія співпрацює з Дніпровською політехнікою за різними напрямами.

«Закуповували комп’ютерну техніку для цього вишу, проводили неодноразово заходи для студентів, наприклад хакатон. Ми проводили це по всій Україні і Дніпровська політехніка брала участь у цьому заході. Тому ми і надалі будемо співпрацювати з ВНЗ і будувати такі хороші партнерські взаємини», — розповідає радник Департаменту регіональної політики ДТЕК Енерго Олександр Савенко.

Загалом для підтримки талановитої молоді з 2017 року компанія закупила у виш 88 комп'ютерів та 4 ноутбуки.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама