У селі Богданівка у школі встановили скалодром

Група ДТЕК допомогла у створенні спортивної інфраструктури в селі Богданівка.

Спорт замість гаджетів. У гімназії в селі Богданівка проводять естафету — хто швидше подолає перешкоди. У школі встановили скеледром. І тепер на фізкультурі можна лазити по зачепах.

«Це фізичне навантаження, при тому що цілий рік це на свіжому повітрі. Розвиток мозку і можливість брати участь усім поколінням, коли сім'я може приїжджати: бабуся, батьки і діти і всі разом проводити час дуже круто, коли йде якісне спілкування», — каже керівниця гуртка спортивного орієнтування Ганна Максюта.

"ДТЕК" як соціально відповідальний бізнес розвиває та підтримує талановиту молодь. Реалізація проєкту "Здоровий рух" — це нові можливості для школярів.

«Мені цікаво, мені подобається те, що ми бігаємо, те, що ми намагаємося шукати щось, намагаємося з компасами працювати, у нас багато дуже є приладів, які дають нам розвиватися. Останнім часом школа почала розвиватися у плані спорту, багато почало з'являтися гуртків, і це просуває нас», — розказує учень Богданівської гімназії Іван Чупіков.

Нове спортивне обладнання придбали завдяки участі у конкурсі "Громада своїми руками". Його проводить компанія "ДТЕК" у співпраці з місцевою владою та ініціативними громадянами. Тож із простих ідей жителів часто виходять значущі проєкти для всієї громади.

Про це розказує пані Наталя. У ліцеї вона викладає музику і вже чотири роки подає заявки на конкурс. Щоразу колектив перемагав та отримував гранти. Завдяки "Громаді своїми руками" встановили майданчик із тренажерами, відновили майстерню та створили музичний зал.

«Ми дуже пишаємось, що ми беремо участь у цьому проєкті "Громада своїми руками" і будемо надалі. Це гарний проєкт, це проєкт, який потрібен», — каже вчителька музики Богданівської гімназії Наталя Шумська.

Подавати заявки на конкурс можуть усі жителі громади. Головне, щоб була команда однодумців та бажання власними руками змінювати умови життя на краще. Так працюють ініціативні мешканці Богданівської ОТГ.

«У нас дуже багато ініціативних людей, груп, і вони так знаходять такі проєкти, що навіть і не очікуєш. На благоустрій дуже звертають увагу. Я думаю, що вони просто так не зупиняться, бо вони у нас розпочали роботу, і їх прямо не можемо стримати: давай, давай, давай», — зазначає секретарка Богданівської сільської ради Олена Тарасенко.

У 2021 році розширилася географія конкурсу і з'явилася можливість подавати проєкти з інклюзивним складником. Для кожної громади змагання проводили окремо. Тож надійшло більше заявок та обрали більше переможців. У Богданівській громаді — буде 7 нових проєктів.

«Цьогоріч в громаді своїми руками, з'явився такий новий пріорітет — це безбар'єрність. Безбарєрність в широкому сенсі цього слова. Ми дуже зацікавлені в тому, щоб усі люди незалежно від свого статусу, мали можливість користуватися всіми благами. І сучасними кабінетами, і сучасними майданчиками, і такими сучасними проєктами, як спортивне орієнтування здоровий рух», — розказує менеджерка з соціального розвитку "ДТЕК" Олена Коновалова.

У Богданівській гімназії навчаються і діти з особливими освітніми потребами. Вони зможуть користуватися новим приладдям та брати участь у спортивних заходах.

Раніше ми писали про те, що Павлоградська станція юннатів взяла участь у конкурсі від ДТЕК.

Реклама

 

 

 

Реклама