"ДТЕК Енерго" завершує ізольований режим роботи на більшості ТЕС

13 травня, 13:36
"ДТЕК Енерго" завершує ізольований режим роботи на більшості ТЕС - фото 1

Майже 2 тисячі енергетиків не лише ТЕС, але і ТЕЦ компанії працювали в умовах повної ізоляції з 20 березня.

Це забезпечило безперебійне тепло- і енергопостачання українців під час карантину і дозволило не допустити поширення інфекції на підприємствах компанії.
Шість ТЕС і одна ТЕЦ із 12 травня виходять із режиму суворої ізоляції. Для Бурштинської та Добротвірської ТЕС ізольований режим роботи продовжується до 22 травня. Це пов'язано з тим, що в цих регіонах рівень захворюваності коронавірусом залишається стабільно високим.

«Ми працювали в ізольованому режимі понад 50 днів. Практика показала, що такий підхід був правильним, — за весь період роботи в особливому режимі жоден співробітник ТЕС в ізоляції не захворів, а наші підприємства забезпечили надійність роботи української енергосистеми. Хочу сказати "спасибі" всім тим колегам, які несли трудову вахту в режимі суворої ізоляції. Завдяки вашим зусиллям працювали лікарні, аптеки, магазини, а в будинках мільйонів українців під час карантину було світло і тепло», — зазначив генеральний директор "ДТЕК Енерго" Дмитро Сахарук.


Незважаючи на вихід із ізоляції, на підприємствах "ДТЕК Енерго" триває суворий контроль за станом здоров'я співробітників підприємств із дотриманням усіх рекомендованих МОЗ карантинних заходів. На територіях ТЕС уведено нові правила безпеки. Всім співробітникам енергетичних підприємств необхідно використовувати додаткові засоби індивідуального захисту: рукавички, маски або лицьові щитки. До закінчення карантину компанія організовує візуальний контроль і вимірювання температури на прохідних і на робочих місцях. Триває посилений режим прибирання та дезінфекції приміщень і транспортних засобів, постійно чергують лікарі та медичний персонал. Компанія регулярно інформує співробітників про правила особистої гігієни. Також у "ДТЕК Енерго" уважно стежать за розвитком подій і корегують роботу відповідно до вимог влади, рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: