ДТЕК "Дніпровські електромережі" застосовує нову технологію ремонту

31 березня, 14:18
ДТЕК "Дніпровські електромережі" застосовує нову технологію ремонту - фото 1

Ремонтувати високовольтні лінії, не вимикаючи світло у будинках. Компанія ДТЕК “Дніпровські електромережі” застосовує нову технологію.

Відтепер енергетикам Дніпропетровщини необов'язково працювати на знеструмлених лініях, аби підключити нових абонентів, замінити лічильник або провести поточний ремонт.

«Роботи проводяться на лінії електропередач. Роботи проводяться під робочою напругою. Використовуємо засоби захисту, спеціальні інструменти. У нас розкладені вони. Швидше роботи проводяться. Абоненти не вимикаються», — розповідає майстер ремонтної бригади Микола Крупський.

 

Пілотний проєкт запустили минулого року у Магдалинівському районі. Павлоград став другим містом, де застосували європейський метод роботи. У 2020-му для навчання місцевих енергетиків запросили фахівців із Польщі. Зараз в області вже провели майже дві тисячі робіт під напругою.

Таке ноу-хау абсолютно безпечне і зручне. Перш за все для абонентів, — кажуть енергетики. Якщо раніше для робіт доводилося вимикати електрику на всій вулиці, тепер незручності звели до мінімуму. Це важливо і під час карантину, коли більшість людей працюють дистанційно.

«Набагато краще абоненти до нас ставляться. Тобто, якщо раніше потрібно було когось підключити, або відключити, то було так: ти людині робиш добре, виконуєш її заявку, а сусіди приходять, скандалять, скаржаться», — розповідає електромонтер Олександр Тищенко.

Такі нововведення компанія використовує для того, аби забезпечувати надійне електропостачання, — говорить генеральний директор ДТЕК "Дніпровські електромережі" Андрій Терещук. Піклуючись про клієнтів, спеціалісти компанії продовжують освоювати нову технологію.

«Ми, як компанія, прагнемо використовувати передовий досвід і першими в Україні почали виконувати низку робіт, які проходять без відключення напруги. Ми навчаємо наших співробітників, провели тестування, забезпечили необхідними засобами захисту для робіт під напругою. У 2019 ми навчили 263 співробітники і цього року плануємо навчити ще понад 600. Що це означає для клієнта? Для клієнта це означає, що в разі, якщо сусідові по квартирі, або сусідові по приватному сектору необхідно поміняти лічильник, або зробити приєднання, то тепер в сусідньому будинку електрика пропадати не буде», — пояснює Андрій Терещук, генеральний директор ДТЕК "Дніпровські електромережі".

Нові методи роботи на Дніпропетровщині енергетики впроваджуватимуть і надалі.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: