ДТЕК "Дніпровські електромережі" відновив електропостачання у 30 населених пунктах

ДТЕК "Дніпровські електромережі" відновив електропостачання у 30 населених пунктах - фото 1

У Дніпропетровській області триває негода зі шквальним вітром, зливами і грозами.

За ніч негода знеструмила понад 70 населених пунктів, у пікові години грози без електропостачання залишалися понад 30 тисяч абонентів. Аварійні бригади ДТЕК "Дніпровські електромережі" працювали всю ніч, щоб відновити електропостачання в постраждалих від грози регіонах. Станом на ранок 18 червня, фахівці відновили роботу 15 ліній електропередач і понад 300 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули в будинки близько 20 000 жителів області.

Уночі через негоду було повністю знеструмлено понад 70 населених пунктів. Станом на 10 годину, без електрики залишаються 43 населених пункти повністю та 29 — частково. Всього — близько 15 000 клієнтів. Через грозу та пориви вітру знеструмлені 32 лінії електропередачі 6–10 кВ, серед яких 9 — частково, і 428 трансформаторних підстанцій.

Фото: ДТЕК Дніпровські електромережі - фото 175970

Фото: ДТЕК Дніпровські електромережі
ДТЕК Дніпровські електромережі

Аварійні бригади ДТЕК "Дніпровські електромережі" переведено в посилений режим готовності і працюють 24/7, щоб забезпечити клієнтів надійним електропостачанням у найкоротший термін. В усуненні наслідків негоди задіяно близько 200 фахівців компанії. У найбільш постраждалих від негоди районах — Новомосковському і Павлоградському — кількість аварійних бригад посилено вдвічі.

Фото: ДТЕК Дніпровські електромережі - фото 175971

Фото: ДТЕК Дніпровські електромережі
ДТЕК Дніпровські електромережі

«ДТЕК дбає про своїх клієнтів і робить усе, щоб в їхніх будинках завжди були світло і комфорт. В аварійно-відновлювальних роботах наразі задіяно понад 60 ремонтних бригад та 66 одиниць техніки. Фахівці компанії докладають максимум зусиль задля якнайшвидшого відновлення енергопостачання в постраждалі райони. Відновлення роботи повітряних ліній та трансформаторних підстанцій планується сьогодні до кінця дня», — повідомив генеральний директор ДТЕК "Дніпровські електромережі" Андрій Терещук.
Фото: ДТЕК Дніпровські електромережі - фото 175972

Фото: ДТЕК Дніпровські електромережі
ДТЕК Дніпровські електромережі

Реклама

Реклама