ДСНС Дніпропетровщини провели роз‘яснення із учнями молодших класів щодо мінної безпеки

ДСНС Дніпропетровщини провели роз‘яснення із учнями молодших класів щодо мінної безпеки - фото 1

Сьогодні, 23 травня, фахівці Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області проводили роз‘яснення із учнями щодо мінної безпеки та безпеки під час канікул.

Щодня в управлінні ДСНС у Дніпропетровській області фахівці проводять інтенсивні уроки, в яких охоплюють правила поведінки під час надзвичайних подій, які наразі є актуальними.

Важливо, щоб кожен розумів, що наразі необхідно як ніколи дотримуватись правил безпеки та ні в якому разі ними не нехтувати!

Сьогодні фахівці Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області поспілкувались із учнями 1-4 класів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 107» Дніпровської міської ради. Нагадали школярам також дії у випадку сигналу тривоги.

Вже скоро розпочнуться літні канікули. Наразі тематики профілактичних заходів із школярами охоплюють низку правил безпечної поведінки за межами школи та домівок.

Під час спілкування із учнями надзвичайники нагадали важливі номери екстренних служб. Аби кожен розумів, як необхідно повідомити про надзвичайну подію в яку потрапили, дітлахам розповіли що саме потрібно говорити диспетчерам ДСНС.

Реклама

Реклама