Другу чергу Південного обходу навколо Дніпра обіцяють закінчити в 2020 році

10.03.2020, 11:25
Другу чергу Південного обходу навколо Дніпра обіцяють закінчити в 2020 році - фото 1

До кінця 2020 року в області планують добудувати другу чергу об'їзної дороги, яка з'єднає Запорізьку трасу і міжнародний аеропорт.

Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної адміністрації, протяжність траси — близько 62 кілометрів. Друга черга — це близько 7 кілометрів від Запорізької траси до Південного мосту. Очікується, що вона допоможе розвантажити правобережну частину міста від транзитного транспорту.

Закінчити другу чергу в ОДА обіцяють до кінця року.

На реалізацію масштабного плану цього року зі спецфонду держбюджету виділили понад 200 млн грн, — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, що першу чергу, довжина якої становить 18 кілометрів, закінчили у 2012 році. Через брак грошей другу чергу довелося заморозити.

Зазначимо, що в 2020 році планують закінчити ще одне масштабне будівництво — трасу "Дніпро–Решетилівка". На сьогодні побудували 19,4 кілометри дорожнього полотна. Роботи ведуться в Дніпропетровській і в Полтавській областях, де побував Президент Володимир Зеленський. Територією Дніпропетровщини проходить 57 кілометрів цієї траси. У 2020 році на закінчення будівництва виділили ще 2 мільярди гривень. Після того, як трасу закінчать, до Києва з Дніпра можна буде доїхати за 5 годин. Дорога з'єднає обласні центри безпосередньо — в обхід Петриківського та Царичанського районів.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: