“Друге життя новорічної ялинки”: молодь "ДТЕК Павлоградвугілля" береже довкілля

Погодували бізонів та подбали про довкілля. Молодь "ДТЕК Павлоградвугілля" організувала акцію “Друге життя”. Співпрацівники вугільного підприємства впродовж тижня збирали новорічні ялинки, аби потім їх передати до заказника Павлоградського хімічного заводу.

Не викидати дерева на смітник, а погодувати ними тварин запропонувала молодь “ДТЕК Енерго” з філії Управління матеріально-технічного забезпечення та ШУ "Дніпровське". Кажуть: така утилізація ялинок не шкодить довкіллю.

«Вона повністю переробляється. Як наслідок, залишається тільки стовбур. Ми хочемо сказати спасибі нашій ялинці за те, що вона у нас постояла вдома. Тепер ми хочемо порадувати тварин, зробити добру справу, полегшити їм пошуки їжі. Тепер вона їм знадобиться більше, ніж нам», — коментує учасниця молодіжного руху ШУ “Дніпровське” Вероніка Смолка.

Таку акцію проводять уперше, проте охочих приєднатися не бракує. У машину вантажать десятки дерев. Їх збирали протягом тижня. Далі вони прямують на обід до бізонів. Їх довго шукати не довелося — сімейство мешкає на території Павлоградського хімічного заводу. Там заказник існує вже зо 20 років. Тут не лише бізони, а й лані, козулі та олені.

Зі своїми ялинками погодувати тварин приїхали з батьком 10-річний Сашко та 6-річний Вітя. Хлопці навіть допомагали розвантажувати дерева.

«Ми привезли ялинки бізонам, щоб вони не голодували», — комунтує школяр Віктор Зіркань.

Та поки малеча розважається серед диких тварин, дорослі розмірковують:

«Наша компанія приділяє велику увагу підтримці диких тварин тут. Це важливо, тому що вони ніякої користі не принесуть, а так вони будуть служити для тварин хорошу службу в такий зимовий період», — розповідає фахівець Павлоградського управління матеріально-технічного забезпечення Андрій Зіркань.

Тварин погодували, ялинки утилізували, довкілля не забруднили. У компанії діляться: результатами акції задоволені.

«Компанія ДТЕК завжди підтримувала та підтримує молодь, їхні ідеї. Сьогоднішня акція показує, що компанія ДТЕК не лише займається енергобезпекою країни, але ще багато уваги приділяє екологічним питанням нашого регіону», — коментує генеральний директор "ДТЕК Павлоградвугілля" Сергій Воронін.

Організатори акції кажуть: молодь "ДТЕК Енерго" поділяє цінності суспільства, тому "Друге життя новорічної ялинки" — це про дбайливу утилізацію зелених красунь та екологію. Тож планують її повторити і наступного року.

Реклама

Реклама