Друга хвиля коронавируса: список необхідних під час карантину продуктів

21 серпня, 14:45
Актуально
Список необходимых во время карантина продуктов - фото 1
Список необходимых во время карантина продуктов

Є вагомі підстави вважати, що весь світ сколихне друга хвиля коронавируса. Коли, можливо, трапиться сплеск епідемії - ніхто не дає однозначну відповідь.

Але щоб ситуація не застала нас зненацька, необхідно заздалегідь до неї підготуватися. Ми підготували список резервних речей і продуктів з тривалим терміном зберігання для любителів запасатися.

«Стратегічний» запас необхідних речей на випадок поширення пандемії.
Продукти. Мабуть, це найнеобхідніше, що має бути в запасі. Важливо враховувати терміни зберігання і не брати тих, що швідко псуються. З розрахунку на 1 людину можна мати про запас наступні продукти:

— 3-5 кг різних круп і макаронних виробів;
— 1 кг сухофруктів (родзинки, курага, фініки, чорнослив);
— консерви (рибні та м'ясні);
— 2-3 кг м'яса, риби, субпродуктів, які потрібно заморозити;
— бакалія: сіль, цукор, приправи, чай, кава;
— упаковане печиво і цукерки.

Медикаменти. У кожного в аптечці обов'язково повинні бути жарознижуючі, знеболюючі засоби, препарати від розладу шлунка і спазмолітики. Тримайте під рукою предмети першої необхідності: маски, дезінфікуючі розчини, антисептики, вологі серветки і одноразові рукавички.

Господарські предмети. Чистота в домі є необхідністю для збереження здоров'я всіх членів сім'ї. Тому побутова хімія також може зберігатися в запасі: дезінфікуючі засоби для підлоги, ванної та туалету, пральної і посудомийної машини, антибактеріальне мило. Також на дальню полицю своєї комори можна завантажити запаси туалетного паперу (https://eva.ua/024-115-116/tualetnaja-bumaga/), щоб під час оголошення суворого карантину не купувати її в 3 рази дорожче.

Для дітей. Для немовлят на штучному вигодовуванні обов'язково знадобляться сухі суміші, а для старших малюків - пюрешкі для прикорму. Можна взяти про запас велику упаковку підгузників, які ніколи не будуть зайвими. Дітворі постарше потрібно придбати розмальовки, пластилін, олівці, фломастери і невеликі настільні ігри.

Для тварин. Корм для братів наших менших, а також наповнювач для їх туалету - можуть довго не псуватися, поповнюючи список ваших стратегічних запасів.

У будь-якій ситуації необхідно зберігати здоровий глузд, а й одночасно бути напоготові, стежити за подіями. Немає необхідності змушувати весь вільний простір пляшками з водою, адже газ, світло і проточну воду перекривати не будуть.

Друга хвиля коронавируса: список необхідних під час карантину продуктів - фото 128712

І наостанок про хороше ...
Більшість тих, що заразилися Сovid-19 одужує, якщо вчасно звернутися по допомогу лікаря.

У 80% людей - легкі або помірні симптоми хвороби. 15% хворих потребують допомоги у вигляді інтенсивної терапії з висококонцентрованим киснем. Тільки 5% хворіють важко і можуть отримати ускладнення, лікування їх хвороби може затягнутися від 3 до 6 тижнів, і для цього необхідна штучна вентиляція легенів.

Зареєстровано близько 9 випадків народження абсолютно здорових дітей у матерів, які були заражені коронавірусів.

Якщо людина мала безпосередній контакт з хворим - шанс заразитися оцінюється приблизно в 1-5%. Все залежить від багатьох факторів, в тому числі і від імунітету контактує.

Хвиля коронавируса сколихнула світ і дала шанс нам подумати не тільки про себе, а й про оточуючих. Тому в разі виникнення будь-яких симптомів або підозри на хворобу важливо самоізолюватись і дотримуватися всіх необхідних вимог лікуючого лікаря. Якщо зробити запас всіх перерахованих вище продуктів і побутових предметів заздалегідь, ви зможете без паніки прожити цей непростий період.

Поділитися: