ДПСУ спростувала інформацію про бій на кордоні з РФ

04.12.2020, 18:34
ДПСУ спростувала інформацію про бій на кордоні з РФ - фото 1

Державна прикордонна служба не знайшла підтвердження заяві ФСБ щодо порушення російського кордону групою осіб, які йшли з України, та бою між ними та прикордонниками Російської Федерації.

«Наразі фактів порушення українського кордону на ділянці місцевості, яку вказувала суміжна сторона, а це в межах Сумської області, не зафіксовано, як і немає інформації, яка би підтверджувала достовірність повідомлення від російських прикордонників. Підтвердити сказане російські прикордонники не могли і під час прикордонно-представницької зустрічі безпосередньо на лінії кордону», — заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.
Як повідомляє “Українська правда”, з посиланням на коментар Андрія Демченка, слідів перетину кордону у районі “інциденту” не зафіксовано. Також російські прикордонники не надали Україні жодної інформації про особу, яка, з їх слів, загинула, та зброю, яку “порушник” міг використовувати.

Нагадаємо, раніше ФСБ РФ заявила про перестрілку на кордоні з Україною. За повідомленням Центру громадських зв'язків російської спецслужби, інцидент нібито стався на ділянці прикордонного управління по Бєлгородській та Воронезькій областях.

Також ДПСУ не фіксувала жодних порушень на підконтрольній ділянці кордону з РФ.

Джерело: Українська правда
Поділитися: