Дорофєєва, Дантес та "Океан Ельзи": куди піти у Дніпрі на вихідних?

Фото: facebook.com/nadya.dorofeeva.3 - фото 1
Фото: facebook.com/nadya.dorofeeva.3

Журналісти сайту 34 телеканалу склали перелік подій, на яких містяни можуть вдосталь "відірватися".

Перший місяць літа приніс містянам відразу кілька культурних подій, які раніше не можна було провести через карантинні обмеження. У червні дніпряни зможуть відвідати концерти Сергія Жадана та "Океану Ельзи", побувати на вечірці з Дорофеєвою та Дантесом, а також насолодитися стендап-концертом.

13 червня цінителів складносурядної української поезії запрошують на концерт групи Жадан і Собаки. Містянам вони представлять програму "Мадонна", яку презентували торік. При цьому музиканти обіцяють виконати і композиції з нового альбому, робота над яким ведеться зараз.

Початок концерту: 19.00. Вартість квитка: 250–300 гривень.

15 червня любителів імпровізаційного гумору звуть на концерт українських стендап-коміків. Хлопці приїдуть до нас в місто з програмою Improv Live Show. Організатори заходу наголошують: все, що буде відбуватися на сцені, — повна загадка не тільки для глядачів, але й гумористів.

Початок концерту: 20:00. Вартість квитка: 400–650 гривень.

16 червня театралів запрошують на виставу "Одеський Підкидьок", створеної за однойменною п'єсою драматурга Георгія Голубенка. Сюжет постановки розповість про 70-річного ексцентричного художника, який мріє про онуків. Однак в цьому питанні його переслідують певні труднощі, вирішити які допоможе Аркаша — 50-річний бовдур, що звільнився з колонії і працює кочегаром.

Початок вистави: 19:00. Вартість квитка: 290–650 гривень.

18 червня містяни будуть танцювати під пісні гурту "Бумбокс". Колектив їде до нас у місто з презентацією альбому "Таємний код: Рубікон". Його музиканти записували в Україні, Франції та США. У реліз увійшли 11 треків, три з яких слухачам добре знайомі.

Початок концерту: 19.00. Вартість квитка: 1000 гривень.

27 червня в Дніпро з концертом приїде Святослав Вакарчук. На містян чекає ламповий концерт під гітару, який буде частково складатися з пісень, написаних для майбутнього нового альбому "Океану Ельзи".

Початок концерту: 20:00. Вартість квитка: 1250–2500 гривень.

28 червня містяни зможуть "відірватися" на вечірці, організованій популярною українською радіохвилею. На концерті виступлять відразу кілька артистів: Володимир Дантес, Надя Дорофєєва, а також Тамерлан і Альона.

Початок концерту: 19.00. Вартість квитка: 500–2000 гривень.