"Доктор з телефону": у Дніпрі запустили онлайн-сервіс

"Доктор з телефону": у Дніпрі запустили онлайн-сервіс - фото 1

У Дніпрі в обласній дитячій лікарні запустили сервіс "Доктор з телефону". Він допоможе отримати кваліфіковану консультацію у телефонному режимі.

Лікарі Дніпропетровської обласної дитячої лікарні вигадали ком'юніті "Доктор з телефону". Це дозволить безкоштовно проконсультуватись із дитячими лікарями. Також онлайн-сервіс заощадить час, адже батькам не потрібно їхати на консультацію до лікаря та сидіти у черзі.

«Навіть "Я просто спитати". На відстані телефону. Емпіричні дослідження свідчать, що більшість проблем легко вирішити однією кваліфікованою консультацією з лікарем», — повідомила прессекретар Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Руслана Козиряцька.

Запитання батьки можуть поставити у соціальних мережах Телеграмм, Facebook.

Раніше ми писали про те, що американські вчені заявили, що канабіс блокує COVID-19. Згідно з результатами дослідів, які проводили у університеті штату Орегон, кислоти, які містяться у коноплях, блокують взаємодію вірусу-рецептора з клітинами людини. Учені вважають, що цей ефект зможуть використовувати задля протидії вірусу у майбутньому.

Також ми писали про те, що у Дніпрі вагітній жінці провели унікальну операцію. Жінка на 30-му тижні вагітності скаржилася на різкий головний біль, запаморочення аж до втрати свідомості. У медзакладі їй провели комп'ютерне дослідження (ангіографію) — виявили кров у головному мозку, що й призвело до тяжкого стану. Лікарі лікарні ім. Мечникова через доступ до променевої артерії в судини головного мозку було введено спеціальний провідник, і аневризма заповнили мікроспіралями.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама