До зони ООС завітали керівники парламентів України та Латвії

Фото: Пресслужба ООС - фото 1
Фото: Пресслужба ООС

Учора, 19 травня, у межах робочої поїздки, керівники парламентів України та Латвії з іншими офіційними особами відвідали зону ООС.

Учора, 19 травня, Спікер Сейму Латвійської Республіки пані Інара Мурнієце, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, представники Сейму та дипломатичного корпусу Латвії, заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський та інші офіційні особи у межах робочої поїздки відвідали Донеччину.

Із ситуацією в регіоні їх ознайомили Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко, голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Реклама

Члени делегації поспілкувалися з місцевими жителями у прифронтовому селищі Опитне Донецької області, які розповіли про проблеми, з якими доводиться стикатися через збройну агресію Російської Федерації проти України.

Також делегація ознайомилася з життям та побутом українських захисників однієї з бригад, яка виконує бойові завдання неподалік Донецька.

Делегація відвідала зону ООС - фото 170892

Делегація відвідала зону ООС
Пресслужба ООС

У прифронтовій Авдіївці Інара Мурнієце наголосила, що Латвійська Республіка та Україна будують мости співпраці, зокрема активно взаємодіють міста-побратими двох країн, Латвія приймає на відпочинок українських дітей. За її словами, Латвійська Республіка послідовно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України й робитиме це й надалі.

Члени делегації віддали шану загиблим українським військовим на Меморіалі Пам’яті поблизу Слов’янська, відвідали почесне консульство Латвійської Республіки в Слов’янську. Голови військово-цивільних адміністрацій Авдіївки, Слов’янська та Торецька отримали від латвійських друзів сертифікати на гуманітарну допомогу для жителів Донеччини.

Реклама