До України завезуть 10 мільйонів тестів на коронавірус

21 березня, 16:53
До України завезуть 10 мільйонів тестів на коронавірус - фото 1

Аби тести якнайшвидше потрапили до України, спростять процедуру публічних закупівель.

Протягом двох днів Україна отримає десять мільйонів тестів на коронавірус. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський. Тести розподілять між усіма областями України. Наразі вірус виявляють в одинадцяти державних лабораторіях. За приватними у МОЗі встановлять контроль – перші п’ять позитивних та десять негативних тестів, зроблених у них, перевірятимуть державні дослідники. За порушення приватні лабораторії позбавлятимуть ліцензії.

Аби тести якнайшвидше потрапили до України, спростять процедуру публічних закупівель. Це питання саме зараз вирішують на засіданні Уряду.

«Ми очікуємо зараз найбільшу поставку в Україну тестів для діагностики. І вже наступного тижня кількість досліджень буде значно збільшуватись. Ми розраховуємо на те що буде динаміка зростань кількості хворих та підозр з коронавірусною хворобою — ми будемо забезпечувати їх всіх проведенням досліджень», — каже головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: