До України сьогодні прибуває понад 7,5 тисяч осіб із закордону

27 березня, 11:26
До України сьогодні прибуває понад 7,5 тисяч осіб із закордону - фото 1

У зв'язку з цим обласна влада продовжує централізовану доставку в Дніпро жителів області спеціальними автобусами, які обладнані захисними засобами.

Дніпропетровська облрада просить усіх, хто прилітає, їх друзів або родичів повідомити на гарячу лінію 0 800 500 474 контакти прибуваючих.
Для того, щоб забезпечити необхідну кількість транспорту.

Тим, хто збирається добиратися в регіон власним транспортом, також необхідно повідомити на гарячу лінію свої дані. Номери автобусів і контактні дані водіїв: 1) "Форд" АЕ 0750 ВС, водій Бракоренко Олександр Іванович (067 959 05 88); 2) "Форд" АЕ 3743 ІН, водій Малий Олександр Анєєвіч (067 74 88 282).

Нагадаємо, раніше в Україні створили штаб проти поширення коронавірусу. Це зроблено в межах введення надзвичайної ситуації на всій території держави.

Також в Україні збільшилася кількість випадків зараження COVID-19. Усього в країні вірус підхопили 218 осіб, чотири пацієнти одужали.

А ще у Дніпрі вчора зупинили майже весь громадський транспорт. Залишили тільки 12 маршрутів, якими можна скористатися лише за перепустками.

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська обласна рада
Поділитися: